جدیدترین مطالب امروز

رنگ موی بیگن برای مردانی که خواستار تفاوت اند !

تهیه کننده : بخش گوناگون

تهیه شده برای بخش : زیبایی

رنگ موی بیگن برای مردانی که خواستار تفاوت اند !

شاید اگر شما هم به دنبال برندهای مختلفی برای رنگ موی طبیعی بوده باشید تا به حال نامی از بیگن را شنیده اید . رنگ مویی که در ادامه درخصوص آن صحبت می کنیم .

در اوایل تولید رنگ مو ، توجه اکثر سازندگان این محصول آرایشی ، بیشتر به تولید رنگ های مو برای بانوان بوده است و توجهی به رنگ موی مردان نشده بود ، ولی رفته رفته توجه تولیدکنندگان رنگ مو ، بنا به نیاز به تولید رنگ موهای مردانه هم جلب شد و این شد که امروزه انواع رنگ مو نیز برای آقایان موجود می باشد . یکی از این سازندگان رنگ موی مردانه ، شرکت بیگن است .

همه ی انسانها حق زیباتر دیده شدن را دارند و هیچ استثنایی برای افراد مختلف و با هر جنسیتی وجود ندارد که مانع از ایجاد زیبایی در فرد شود .

برخی از آقایان مانند بانوان به دلایل شخصی می خواهند رنگ موی خود را تغییر دهند ، این دلایل می تواند سفیدی موی سر ، تغییر در ظاهر ، ایجاد حس تفاوت در خود و … باشد ، ولی چیزی که مهم است این است که محصولات بهداشتی و مورد تأیید مورد مصرف قرار گیرد که تبعات بدی در آینده ی ظاهری و جسمی فرد نداشته باشد .

محصولی که شرکت بیگن برای رنگ کردن موی سر آقایان ساخته است ، دارای کد 830/2 وزارت بهداشت می باشد و نام اصلی آن به نام شرکت سازنده یعنی ” بیگن ” می باشد .

رنگ موی بیگن مخصوص آقایان ، دارای رنگ های مختلفی نظیر : مشکی طبیعی ، قهوه ای خیلی تیره ، قهوه ای تیره ، قهوه ای طبیعی ، قهوه ای متوسط و … می باشد که بنا به نیاز افراد می تواند مورد مصرف قرار گیرد .

از مزایایی که می توان در خصوص رنگ موی بیگن نام برد می شود به : 1- سهل المصرف بودن آن ، 2- مقرون به صرفه بودن آن و 3- ماندگاری بیشتر آن اشاره کرد .

1- اولین ویژگی که رنگ موی بیگن دارد این است که استفاده از آن به سادگی یک شانه کردن ، آسان و سریع می باشد : شما می توانید به راحتی رنگ موی خمیری موجود در بسته ی رنگ موی بیگن را روی شانه ی طراحی شده مخصوص آقایان قرار دهید و سپس موهای خود را شانه کنید تا موهای سفید شما در مدت 5 دقیقه پوشش داده شود .

2- دومین ویژگی ، مقرون به صرفه بودن رنگ موی بیگن می باشد : اگر فقط قسمتی از موهای شما ، ( به دلایل ارثی و … ) سفید می باشد ، می توانید به اندازه ی مورد نیاز و فقط برای رنگ کردن همان قسمت های سفید از رنگ موی بیگن استفاده کنید و مابقی آن را برای استفاده های بعدی خود نگه دارید .

3- سومین ویژگی رنگ موی بیگن نیز مربوط به ماندگاری بیشتر آن است : به دلیل فرمول جدید در ساختار رنگ موی بیگن ، مدت زمانی که این رنگ موی طبیعی روی قشر باقی می ماند بیشتر است و زمان بیشتری را برای پوشش کامل موهای سفید ارائه می دهد که این ویژگی به ماندگاری بیشتر رنگ طبیعی مو کمک می کند .

مرتبط ها

قالب خبری