جدیدترین مطالب امروز

رنگی که شما برای لاک و رژ خود انتخاب می کنید به چه معنا است ؟

تهیه کننده : بخش گوناگون

تهیه شده برای بخش : زیبایی

رنگی که شما برای لاک و رژ خود انتخاب می کنید به چه معنا است ؟

با وجود تنوع لوازم آرایشی در انواع مارک ها و رنگ های موجود هر فرد با توجه به روحیه و سلیقه خود از رنگ به خصوصی برای لاک ، رژ و… استفاده می کند .

رنگی که شما برای آرایش از آن بهره می برید تا حد زیادی روحیات شما را برملا می سازد . احتمالا با خواندن این مطلب در دیدارهای بعدی با اطرافیان بیشتر به نوع آرایش آن ها توجه خواهید کرد . در ادامه طیف رنگ های مورد استفاده در لاک و رژها همچنین پیامی که هر یک قصد منتقل کردن آن را دارند به اطلاع دوستان می رسانیم .

در ابتدا به سراغ رنگ قرمز می رویم ، به نظر شما شخصی که از لاک و رژ قرمز استفاده می کند چجور روحیه خواهد داشد ؟

قطعا این افراد خجالتی نخواهند بود ! اگر با شخصی ملاقات دارید که از لاک یا رژ قرمز استفاده کرده است ، با فردی شجاع و جسور ، همراه با اعتماد به نفس بالا روبرو هستید . اینگونه اشخاص یا تصمیمی نمی گیرند و یا اگر قصد انجام کاری را داشته باشند قطعا آن را شروع کرده و به پایان خواهند رشاند ، منصرف شدن آن هم بنا به پافشاری اطرافیان در زندگی آن ها هیچ نقشی ندارد . قطعا چنین پشتکاری موفقیت نیز درپی خواهد داشت ، بنابراین لاک و رژ قرمز انتخاب افرادی است که در اهدافشان پیروز بوده و همیشه دوست دارند جزو افراد موفق و سرشناس به شمار بیایند .

ممکن است در زندگی با افرادی مواجه شوید که دارای جسارت زیاد بوده اما از رنگ دیگری در میکاپ خود استفاده می کنند ؛ توجه داشته باشید که افراد باهوش ، از رنگی مناسب و هماهنگ با پوت خود در میکاپ استفاده می کنند ؛ اما در حالت کلی در صورتی که شرایط اجازه استفاده از رنگ های مورد علاقه در آرایش را فراهم کند ، افراد پیرو رنگ های مشخص شده دارای چنین روحیه هایی هستند . به عنوان مثال در ادامه بحث را با رنگ زرد ادامه خواهیم داد ، ولی قطعا نه برای رژ ! عمومیت استفاده از رنگ زرد برای لاک و ناخن ها هستند .

من از رنگ زرد برای لاک ناخن استفاده می کنم !

اگر از جمله افرادی هستید که رنگ زرد را به دور از هرگونه مدگرایی و با توجه به سلیقه شخصی خود برای لاک ناخن هایتان مناسب می دانید جای خوشحالی دارد ! شما از جمله افراد شاد و پرانرژی هستید که شادی و میل به تغییر در شما زیاد است ، افرادی که از رنگ زرد برای لاک استفاده می کنند با وجود مشکلات فراوان ، قادر هستند انرژی خود را در سطح بالایی نگهداشته و با نشاط به مسیر خود ادامه دهند .

طیف رنگ های گرم ( زرد ، نارنجی ، قرمز ) تقریبا یک سری خصوصیات مشترک را در بر می گیرند ؛ به عنوان مثال افرادی که رنگ نارنجی را برای لاک ( و حتی رنگ مو ) انتخاب می کنند دارای روابط عمومی بالا بوده و همه اقشار ارتباط به نسبت خوبی را برقرار می کنند ؛ توجه داشته باشید در تمام ویژگی هایی که برای سه رنگ نامبرده مطرح کرده ایم ، اعتماد به نفس حرف اول را می زند در غیر این صورت نیرویی مانند خجالت درونی تمام ویژگی های نامبرده تحت سلطه قرار خواهد داد . آیا در خصوص رژ لب هم این تعاریف صدق می کند ؟

متاسفانه خیر ! اگر از رنگ نارنجی برای رژ استفاده می کنید ، روحیه شما به سمت کبر و غرور گرایش دارد ، افرادی که رژ نارنجی می زنند خود را در سطحی برتر از اطرافیان به حساب می آورند و داستان آن ها کمی متفاوت از افراد استفاده کننده از لاک و یا رنگ موی نارنجی است .

لاک مشکی گویای چیست ؟

اگر در جامعه ای زندگی می کنید که از رنگ مشکی در آرایش برداشت سوء می کنند بهتر است این رنگ را با احتیاط بیشتر انتخاب و استفاده کنید . در غیر این صورت رنگ مشکی برای لاک از شما شخصیتی قوی و محکم را به نمایش می گذارد . به غیر از لاک مشکی ، رژ اکلیلی نیز از نظر رعایت فرهنگ از قاعده ای مشابه پیروی می کند ، اگر به غیر از عروسی ها و شب نشینی ها ، با میل درونی انتخاب شما برای رژ ، رژهای براق و اکلیلی هستند ، شما فردی خوشگذران و عاشق پیشه هستید ، این روحیه به شما اجازه می دهد شمار بسیاری دوست داشته باشید که اوقات خود را با گشت و گذار با آن ها پر کنید .

لاک های صورتی ، آبی و بنفش چه حرف هایی برای گفتن دارند :

لاک آبی : افراد پیرو این رنگ از یک آرامش درونی برخوردار بوده و در روابط نیز سعی می کنند این ویژگی را از خود بروز دهند .

لاک صورتی و گلبهی : افرادی رمانتیک با احساسات زیاد ، اهل انجام کارهای هنری ، بسیار خلاق ؛ و اگر این شخص از صورتی برای رژ نیز استفاده می کند به دلیل زودرنجی کمی با احتیاط با وی سخن بگویید .

لاک بنفش : با توجه به ترکیب رنگ بنفش از رنگ آبی و قرمز ، آرامش و جسارت در این افراد باهم ترکیب است و از آن ها شخصیتی پیچیده ، باوقار و متین ساخته است .

رژ کالباسی ( تا طیف گوشتی ) : این افراد بسیار فروتن ، آرام و ساده هستند ، این سادگی باعث می شود در بروز مسائل نیز سهل گیرانه رفتار کنند . چاره جو در مقابل بروز مشکلات هستند و علی رغم اعتماد به نفس بالایی که دارند ، ترجیح می دهند مجلس گرم کن نباشند و از منش دوستان در مجالس لذت ببرند .

مرتبط ها

قالب خبری