جدیدترین مطالب امروز

رضا عطاران و مریلا زارعی دو بازیگر سیمرغ دار

تهیه کننده : بخش گوناگون

تهیه شده برای بخش : اخبار

رضا عطاران و مریلا زارعی دو بازیگر سیمرغ دار

رضا عطاران برای بازی درفیلم « طبقه حساس » و مریلا زارعی به خاطر بازی در « شیار ۱۴۳» به ترتیب برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد و نقش اول زن شدند.

به گزارش مدیریت ارتباطات سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر، رضا عطاران توانست سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد را دریافت کند.
از دیگر نامزدهای دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مرد در جشنواره سی و دوم فیلم فجر میتوان به : آرش آصفی برای فیلم « رستاخیز »، حامد بهداد برای فیلم « آرایش غلیظ »، پرویز پرستویی برای فیلم « امروز »، مهدی فخیم ‌زاده برای فیلم « آذر، شهدخت، پرویز و دیگران » و نوید محمد زاده برای فیلم « عصبانی نیستم! » اشاره داشت.

در ادامه مریلا زارعی که برنده بهترین بازیگر نقش اول زن در این جشنواره شده بود، پس از دریافت جایزه اش، خواستار چند کلامی صحبت شد و گفت: « از هیات داوران تشکر می کنم که مرا شایسته دریافت این جایزه تشخیص دادند. خدا را شکر که در نقشی حساس و مسوولیت برانگیز بازی کردم و خدا را شاکرم که باعث شد که با این نقش در دل شما بنشینم. »
او همچنین از ابراهیم حاتمی کیا برای بازی دادن او در فیلم « چ » و به خاطر این که باعث شد توجه بقیه به فیلم « شیار ۱۴۳» جلب شود، تشکر کرد.
این بازیگر از تماشاگران خواست به جای تشویق او برای بدرقه مادران شهیدی که سال ها صبر کردند و بدون چشم داشتی منتظر ماندند، بیاستند و آن ها را تشویق کنند.

همچنین، حسیبا ابراهیمی برای فیلم « چند متر مکعب عشق »، ساره بیات برای فیلم « فصل فراموشی فریبا »، رویا تیموریان برای فیلم « شیفتگی »، سمیرا حسن‌ پور برای فیلم « تمشک »، و باران کوثری برای فیلم « عصبانی نیستم! » دیگر نامزدهای دریافت سیمرغ بلورین نقش اول زن بودند.

مرتبط ها

قالب خبری