جدیدترین مطالب امروز

راه حلی برای ترک سیگار به راحتی خوردن یک آدامس !

تهیه کننده : بخش گوناگون

تهیه شده برای بخش : نکته ها

راه حلی برای ترک سیگار به راحتی خوردن یک آدامس !

از یک طرف ، کشیدن سیگار برای خیلی از افراد سیگاری ، به دلایل مختلف جذابیت دارد و از طرفی دیگر برخی از افراد به دنبال ترک سیگار هستند . این مطلب معرفی یک آدامس برای ترک سیگار است !

همانطور که اکثر افراد و حتی افراد سیگاری ، از مضرات سیگار اطلاع دارند ، سیگار می تواند علاوه بر تولید 70 نوع سرطان ، برای دیگر اعضای بدن نیز ( چه از لحاظ ظاهری و چه از لحاظ سلامت ) ، یک تهدید جدی محسوب شود که چنانچه فرد تصمیم قاطعی برای ترک این افیون نگیرد شاید در آینده ای خیلی نزدیک ، نتواند صدمات ناشی از کشیدن سیگار را در وجود خود جبران سازد .

ترک سیگار تقریبا برای 99% افراد سیگاری ، یک معضل محسوب می شود ، این معضل از این جهت است که برای اکثر افراد سیگاری ، ترک سیگار یک کار سخت و بسیار مشکل می باشد ، چون به شبه اعتیادی گرفتار شده اند که رهایی از آن کمی دشوار است و صدالبته قابل اجرا ( با کمی اراده !!! )

در ادامه ی این مطلب از بهداشت و سلامت یک جم ، شما با نوعی آدامس آشنا خواهید شد که می توانید برای ترک سیگار ، روی کمک آن حساب کنید .

آدامس نیکلایف ، آدامسی برای ترک سیگار می باشد که از مشخصه های آن می توان به بسته های 30 تایی و همچنین وجود 3 طعم متفاوت ( نعنا ، لیمو و بدون طعم ) برای آن اشاره داشت .

این محصول که اتفاقا مجوز وزارت بهداشت و درمان را نیز دارد ، دارای مقداری نیکوتین است که در گیاهانی نظیر گوجه فرنگی ، فلفل سبز و سیب زمینی هم به میزان کم یافت می شود .

از آنجاییکه آدامس نیکلایف می تواند تمایل افراد سیگاری به نیکوتین تنباکو را کاهش دهد ، در نتیجه به این افراد کمک می کند که به آسانی سیگار را ترک کنند .

در انتها روش مصرف آدامس نیکلایف را نیز توضیح می دهیم .

به منظور مصرف این آدامس ، شما بایستی برای شروع ، هردفعه که میل به سیگار کشیدن پیدا کردید ، یکی از این آدامس ها را بجوید ؛ بعد از یک ماه ، جویدن آدامس را با برنامه ریزی انجام دهید و سعی کنید که کم کم مقدار مصرف این آدامس را نیز کاهش دهید ؛ بعد از مدتی خواهید دید که عادت و نیاز سیگار کشیدن شما به طور کلی تغییر کرده و شما تمایل به کشیدن سیگار را از دست خواهید داد .

مراقب سلامتیتان باشید .

مرتبط ها

قالب خبری