جدیدترین مطالب امروز

دهه ی فجر و همزیستی جشن ملی با جشنواره ی بین المللی

تهیه کننده : بخش گوناگون

تهیه شده برای بخش : اخبار

دهه ی فجر و همزیستی جشن ملی با جشنواره ی بین المللی

با فرارسیدن دهه ی فجر ، همانند سالهای گذشته ، شاهد نشست صمیمانه ی سیاست در کنار هنر هستیم تا جشن ملی انقلاب و جشنواره ی بین المللی فیلم فجر را گرامی بداریم.

همزمان با فرارسیدن 12 بهمن و دهه ی فجر ، علاوه بر آماده شدن ملت و دولت برای برپایی جشن باشکوه انقلاب ، جشنواره ی سی و دوم فیلم فجر هم آغاز به کار کرد و از سیمرغ بلورین سال گذشته ، سیمرغ با تجربه تری آفرید .

فیلم فجر ، همه ساله طرفداران خاص خودش را در بین اقشار مختلف دارد و از این رو تلاش مضاعف برای این جشنواره ی بین المللی بی نتیجه نبوده و باعث شکوفایی هر چه بیشتر ایران و فرهنگ ایرانی در جهان خواهد شد.
همانطور که در سنوات گذشته ، این جشنواره با مراسم خاصی فعالیت فرهنگی – هنری خود را از سر میگرفت ، امسال نیز ، طی مراسمی در تالار وحدت رونماییهای مختص خود را انجام داد تا مردم هم سهمی دوباره در شروع این مراسم داشته باشند.
به گفته ی مدیر ارتباطات سی و دومین جشنواره ی فیلم فجر ، سیمرغ امسال این جشنواره توسط ابراهیم حقیقی طراحی شده که در مراسم افتتاحیه ی تالار وحدت رونمایی شد.
همچنین شکل و شمایل جدید این سیمرغ ، با تغییراتی جزئی از کریستال به نماد اصلی آن بازگشته است.
در همین راستا پوستر این جشنواره هم ، که توسط مهدی سعیدی طراحی شده بود به معرض نمایش درآمد تا مانند دوره های قبل این جشنواره ، آیین افتتاحیه ی جشن سینمایی انقلاب اسلامی ایران به خوبی و خوشی برگزار شود.
برای تمامی کسانی که در این حوزه تلاش میکنند آرزوی موفقیت داریم و امیدواریم امسال شاهد فیلمهایی در سطح کیفی بالاتری نسبت به سالهای گذشته باشیم.

مرتبط ها

قالب خبری