جدیدترین مطالب امروز

درمان نداشتن میل جنسی با راهکارهایی که در ادامه میخوانید !

تهیه کننده : بخش گوناگون

تهیه شده برای بخش : ازدواج و خانواده

درمان نداشتن میل جنسی با راهکارهایی که در ادامه میخوانید !

ادامه ی این مقاله را همراه ما باشید تا راهکارهایی را برای شما بازگو کنیم که میتواند نداشتن میل جنسی در افراد مختلف را درمان کرده و به زندگی زناشویی استحکام بیشتری بخشد .

پیشنهادها و راهکارهایی که می توان برای افراد مبتلا به میل جنسی کم و یا بدون میل جنسی ارائه داد ، عبارتند از :

1- ورزش :

فعال ماندن به بهبود گردش خون ، بالا بردن خلق و خوی و بهبود میل جنسی کمک خواهد کرد هر دو تمرین قدرتی و تمرینات هوازی به همان اندازه مؤثر هستند.

2- مدیریت استرس :

کنار آمدن با استرس های مالی ، استرس کاری و مسائل مربوط به زندگی روزانه به منظور افزایش میل جنسی خود را یاد بگیرید.

3- برای شریک زندگی خود مفتوح باشید :

به اشتراک گذاشتن احساسات با شریک زندگی خود برای ساخت یک ارتباط عاطفی بهتر را یاد بگیرید ، این است که زندگی جنسی شما را تا حدی بهبود می بخشد.

4- نوآورانه :

دنباله روی از یک روال ، می تواند کمی خسته کننده باشد سعی کنید پوزیشن های جنسی ، زمان و مکان شما برای ایجاد تنوع ، کمی نوآورانه باشد.

5- یک انتظار ایجاد کنید :

گاهی اوقات ، بهتر است که یک حضور ذهن از کاری که می خواهید انجام دهید برای همسر خود ایجاد کنید.

6- و اما از همه مهمتر این است که برای درمان کاهش میل جنسی در همسرتان تلاش کنید :

درمان نداشتن میل جنسی در زنان :
در مورد سطوح پایین استروژن مؤثر بر میل جنسی یک زن ، استفاده از قرص یا ژل استروژن ، میتواند مؤثر باشد ؛ یک دکتر ممکن است از یک کرم واژینال استروژن برای بهبود جریان خون به مهبل (واژن) استفاده کند و یا به طور مشابه ، ترکیبی از پروژسترون و استروژن را برای درمان میل جنسی پایین مورد استفاده قرار دهد.

درمان کاهش میل جنسی در مردان :
برای اصلاح مسائل مربوط به سطوح تستوسترون ، مردان می توانند مکمل تستوسترون را بخورند و یا فرمولاسیون ژل و پچ های پوستی را انتخاب کنند.
یا اگر این مشکل توسط سطح دوپامین پایین ایجاد شده است ، میتوان برای درمان آن ، به مصرف داروهای افزایش دهنده دوپامین اکتفا کرد . ( البته به یاد داشته باشید که مصرف این داروها ممکن است اثرات جانبی هم داشته باشند ) ولی با این حال ، مردان می توانند ، علاوه بر موارد بالا ، برخی از توصیه های تغذیه ای برای افزایش میل جنسی را نیز امتحان کنند.

الهام گرفته از وب سایت رژیم سلامتی

مرتبط ها

قالب خبری