جدیدترین مطالب امروز

دانستن رازهایی برای زیباتر شدن ابرو ها

تهیه کننده : بخش گوناگون

تهیه شده برای بخش : زیبایی

دانستن رازهایی برای زیباتر شدن ابرو ها

داشتن ابرو های زیبا و پهن ، یکی از فاکتوهای زیبایی افراد است که به همین جهت در این مطلب می خواهیم با آموزش چند روش طبیعی ، دانستن رازهای آن را به شما هدیه دهیم .

اغلب انسان ها مدام در حال کشف رازهای زیبایی هستند و سعی می کنند همیشه خود را زیباتر جلوه دهند که البته دور از انتظار هم نیست چون زیبایی طلبی یکی از خصیصه های ذاتی انسان است و هر کسی برای زیباتر شدن تلاش می کند .
از آنجاییکه که ابرو ، یک فاکتور تقریبا مهم در زیبایی افراد به شمار می رود و می تواند به زیبایی هر فرد کمک زیادی کند ، اینبار می خواهیم رازهایی را برای زیباتر شدن ابرو ها بیان کنیم که با رعایت آن می توانید ابرو های پهن تر و زیباتری داشته باشید .
ما در ادامه به شما شیوه های آسان و کاملا طبیعی را معرفی خواهیم کرد که با رعایت آنها ، شما هم تجربه ی داشتن ابرو های پهن تر و البته زیباتر را خواهید داشت .

اولین روش برای داشتن ابرو های پهن ، استفاده از روغن کرچک است ، این روغن که یکی از قدیمی ترین و مؤثرترین روغن ها برای رشد و تقویت ابرو و مژه ها به شمار می آید ، میتواند برای پهن شدن ابرو های شما مؤثر باشد ، شما می توانید با ماساژ روغن کرچک بر روی ابروها و البته مژه ها ، شاهد رشد موهای جدید و زیبا باشید .

روش دوم را آب پیاز معرفی میکنیم ، این شیوه نیز ، یکی دیگر از روش های بسیار مؤثر برای پر پشت کردن ابروهای نازک شده است. آب پیاز با افزایش گردش خون و به دلیل داشتن سولفور، به تقویت ، ضخیم شدن و رشد مجدد موها کمک زیادی خواهد کرد . ضمنا اگر احیانا بوی تند پیاز ، موجب آزار شما می شود ، میتوانید ابتدا پیاز را زیر آب سرد پوست بگیرید یا از قبل ، پیاز پوست گرفته را در یخچال بگذارید و بعد ، آب آن را گرفته و آن را روی ابرو ها ماساژ دهید.

ماساژ ابرو ها با وازلین ، روش دیگری برای این کار است که باید شب ها قبل از خواب ، آن را انجام دهید .

شیوه ی چهارم برای داشتن ابرو های پهن و زیبا ، استفاده از روغن نارگیل می باشد که بایستی آن را روی ابرو های خود ماساژ دهید . ماساژ ابروها با این روغن اعجاب انگیز، علاوه بر رشد مجدد موهای ابرو و ضخیم شدن مو ، موجب تیره تر شدن رنگ ابرو ها نیز می شود.
در خصوص روغن نارگیل دانستن این نکته نیز خالی از لطف نیست که این روغن ، یکی از بهترین گزینه ها برای زیبایی و سلامت پوست و مو محسوب می شود و می تواند از موهای آسیب دیده محافظت کرده و آن را ترمیم کند.

رژیم غذایی مغذی هم می تواند برای این کار خیلی مؤثر باشد . شما برای داشتن ابرو های زیبا ، باید رژیم غذایی سالم و مغذی و سرشار از ویتامین های A ، C و E داشته باشید.
در خصوص ویتامین E این نکته را هم بدانید که نه تنها مصرف خوراکی این ویتامین به رشد و تقویت ابروها کمک می کند ، بلکه ماساژ ابروها با آن هم بسیار مفید و مؤثر خواهد بود. شما می توانید یک عدد کپسول ویتامین E را باز کرده و محتوای آن را با برس ابرو ، روی ابرو های خود بمالید . این روغن ، ریزش ابرو ها را متوقف ساخته و ابرو ها را تقویت و رشد آنها را تسریع خواهد کرد.

و به عنوان آخرین روشهای پیشنهادی برای تجربه ی داشتن ابرو های زیبا ، می تواند استفاده از آلوئه ورا و ماساژ شیر بر روی ابرو ها باشد .

مرتبط ها

قالب خبری