جدیدترین مطالب امروز

داشتن ابروی پرپشت و تکنیک های دستیابی به آن

تهیه کننده : بخش گوناگون

تهیه شده برای بخش : زیبایی

داشتن ابروی پرپشت و تکنیک های دستیابی به آن

ابروی پرپشت ازجمله فاکتورهای مؤثر در زیبایی صورت است که در این مقاله قصد داریم تکنیک هایی برای دستیابی به آن بازگو کنیم ؛ لطفا همراه ادامه این مقاله باشید .

داشتن ابروی پرپشت و ضخیم رویای بسیاری از خانم‌هاست که رسیدن به آن با به کارگیری چند تکنیک و روش ساده میسر می ‌شود .

در ادامه به معرفی 5 راهكار خانگی و در دسترسی می ‌پردازیم كه باعث دستیابی به ابروی پرپشت می ‌شود .

1- ابروی پرپشت به کمک روغن کرچک :
روغن كرچک به دلیل داشتن انواع پروتئین ها سبب افزایش رشد ابرو می ‌شود و همچنین از ریزش آن هم جلوگیری می‌كند. ابروی خود را به مدت چند دقیقه با این روغن ماساژ دهید و یا به مدت ٣٠ دقیقه بر روی ابروهایتان قرار دهید این كار سبب افزایش رشد ابرو و پرپشت شدن آن خواهد شد.

2- تاثیر مثبت روغن نارگیل در دستیابی به ابروی پرپشت :
روغن نارگیل هم همانند روغن كرچک به رشد ابروهای شما كمک بسیاری می‌كند و به دلیل داشتن ویتامین‌های مختلف آنها را تیره هم می‌كند روغن نارگیل را كمی گرم كنید و ابروهایتان را به آرامی با آن ماساژ دهید.

3- آب پیاز بافت كلاژنی پوست را تقویت و ابروهایتان را پرپشت میکند :
آب پیاز سرشار از گوگرد است و همین موضوع سبب می‌شود تا بافت كلاژنی برای رشد ابروها تقویت شود؛ یک پیاز كوچک را رنده كنید و آب آن‌را صاف كنید سپس ابروهایتان را به مدت ٥ دقیقه به كمک آن ماساژ دهید.

4- بذر شنبلیله و تأثیر آن در داشتن ابروی پرپشت :
بذر شنبلیله سبب رشد ابرو و صخامت تارهای آن می‌شود بذر شنبلیله را به مدت ٥ دقیقه خیس كنید و سپس آنرا بكوبید و با كمی روغن نارگیل مخلوط كنید و هرشب قبل از خواب بر روی ابروی خود قرار دهید تا تاثیر مثبت آنرا ببینید.

5- برای داشتن ابروی پرپشت تغذیه مناسب داشته باشید :
كمبود ویتامین یكی از عوامل موثر در ریزش ابرو است و اگر به دنبال داشتن ابروی پرپشت هستید ویتامین های A.C.b.k را در برنامه غذایی خود قرار دهید ؛ همچنین مصرف غذاهایی كه سرشار از امگا ٣ هستند را فراموش نكنید.

منبع : Yjc

مرتبط ها

قالب خبری