جدیدترین مطالب امروز

خودکار هوشمند با قابلیت ذخیره سازی نوشته ها !

تهیه کننده : بخش گوناگون

تهیه شده برای بخش : تکنولوژی

خودکار هوشمند با قابلیت ذخیره سازی نوشته ها !

خودکار هوشمند Moleskine فناوری ابداعی از یک شرکت ایتالیایی است که قادر به ذخیره سازی نوشته ها می باشد ! این فناوری تأثیر بسزایی در ذخیره فوری اسناد دارد.

یک شرکت ایتالیایی، نوعی خودکار هوشمند ابداع کرده است که می‌تواند نوشته‌ها را برای دانلود ذخیره کند. شرکت ایتالیایی مول‌اسکین (Moleskine)، سال‌ها سعی داشته ارتباطی میان نوشتن آنالوگ و پرونده‌های دیجیتالی ایجاد کند.

در سال 2016 این شرکت، مجموعه نوشتاری هوشمند خود را به صورت یک خودکار هوشمند 200 دلاری به همراه کاغذ و اپلیکیشن هوشمند اختصاصی آن تولید کرد که هرچه نوشته یا رسم می‌شد را مستقیما ارسال می‌کرد و عملکرد آن تا هنگامی بود که در نزدیکی تلفن همراه هوشمند یا تبلت قرار داشت.

اما خودکار هوشمند جدید این شرکت، با ذخیره نوشته‌ها به صورت آفلاین تا هنگام اتصال دوباره به تلفن همراه هوشمند یا تبلت، شما را از آنها بی‌نیاز می‌کند.

این خودکار هوشمند می‌تواند برای موقعیت‌های شلوغ مانند قطار، بیرون از منزل و در نور کم که بیرون آوردن ابزار نوشتاری دشوار است، مفید باشد. برخلاف خودکار مجموعه نوشتاری هوشمند، این خودکار جدید یک برآمدگی روی سرپوش خود دارد که به آرامی روی دفترچه حرکت می‌کند؛ البته درصورتی که از مجموعه نوشتاری هوشمند شرکت «مول اسکین» استفاده کنید.

منبع : ایسنا

مرتبط ها

قالب خبری