خواص بینظیر تفاله چای برای زیبایی بیشتر پوست

:: نویسنده : بخش گوناگون
:: تاریخ انتشار : سپتامبر 1, 2017
خواص بینظیر تفاله چای برای زیبایی بیشتر پوست

تفاله چای ، یکی از چیزهاییست که می تواند شما را برای داشتن پوست زیباتر کمک کند ؛ در این مقاله به خواص بینظیر تفاله چای و چای در زیبایی اشاراتی خواهیم داشت .

چای یکی از پرطرفدار ترین نوشیدنی ها نزد ایرانیان است. نوشیدن چای به اندازه مناسب در طول روز برای سلامت انسان بسیار مفید است و فواید بسیاری را در خود دارد؛ اما اینها تنها فواید نوشیدن چای است !

تفاله چای یکی از بهترین ماسک های زیبایی و از جمله پرخاصیت ترین داروهای گیاهی به شمار می آید.

فرقی نمی‌‌ کند چه فصلی از سال باشد ، از نوشیدنی ‌های محبوب و همیشگی ما ایرانی ‌ها ، چای است و اگر بدانید که همین برگ‌ های چای بعد از دم کشیدن چه فوایدی می ‌تواند برای پوستتان داشته باشد ، هیچ‌ گاه‌ آن را دور نمی ‌ریزید .

فواید تفاله چای :

۱.حساسیت پوستی :

پس از نوشیدن چای ، برگ ‌ها یا کیسه چای را دور نریزید وو بگذارید خنک شود، آنگاه تفاله چای را به شکل ماسک روی پوست خود قرار دهید .

۲.سیاهی دور چشم :

تفاله چای خنک شده و پیچیده داخل دستمال تمیز یا چای کیسه ‌ای خنک شده را روی چشم‌ هایتان بگذارید و اجازه دهید چند دقیقه ‌ای بماند .

۳.موهای مرتب و براق :

اگر موهای تان دچار شکستگی می‌ شود از مقداری چای سیاه استفاده کنید و آن را به موهای تان اسپری کنید ، برای براقی موهای تان از چای سبز استفاده کنید .

۴.از بین بردن پف چشم :

از کیسه چای یا برگ چای دم شده داخل دستمال تمیز استفاده کنید و روی چشم‌ های تان بگذارید تا پفف چشم‌ های تان را از بین ببرد .

5.بوی بد پا :

پس از آن که پای‌تان را از کفش بیرون آوردید با چای بشویید

۶.رفع تیرگی پوست :

برای رفع تیرگی پوست از برگ چای یا چای کیسه ‌ای و تفاله چای استفاده کنید .

منبع : اتاق خبر

اشتراک گذاری این مطلب در :