جدیدترین مطالب امروز

خفاش ماهی لب قرمز موجودی عجیب ولی واقعی !

تهیه کننده : بخش گوناگون

تهیه شده برای بخش : مستند

خفاش ماهی لب قرمز موجودی عجیب ولی واقعی !

جذابیت مستند برای شما به چه میزان است ؟ علاقه ی زیادی به مستند دارید ؟ مستند خفاش ماهی لب قرمز ، مستندی روایت گر از موجودی جذاب و عجیب است !

در این مستند از سری مستندهای یک جم ، شما با موجودی با دو ویژگی منحصر به فردتر آشنا خواهید شد : جذابیت و غیرمعمول بودن !

موجودی که برای معرفی آن شما را به این مستند کشاندیم ، خفاش ماهی لب قرمز است ، جانداری که به سبب چهره ی عجیبش ، در نگاه اول ، تماشاگر را برای یک لحظه هم که شده به شک میاندازد که آیا اصلا چنین موجودی ، وجود خارجی دارد یا خیر ؟

این ماهی خفاش مانند که به خفاش ماهی لب قرمز مشهور است شباهت بسیار زیادی به خفاش دارد البته از سمت باله هایش . از دیگر ویژگیهای بارز این موجود عجیب و حیرت انگیز ، لبهای سرخ و چهره ی به ظاهر عبوس اوست که تفاوت او را با دیگر اطرافیانش دوچندان میکند .

زیستگاه خفاش ماهی لب قرمز گالاپاگوس است و جالبتر از آن آبهای آمریکای مرکزی میباشد که محل زندگی یکی از همگونه هایش ( در واقع گونه ی هم خانواده ی ) خفاش ماهی لب قرمز است .

شاید بپرسید چطور ممکن است موجودی به این عجیبی ، شهرت کافی نداشته باشد ؟!!! بله این موجود آنچنان مشهور نیست که همگان آنرا بشناسند ولی یکی از دلایل جذاب بودنش همین ناشناخته ماندنش است .

در کنار تفاوتهایی که این جاندار زیبا در بین دیگر همزیستان خود در آب دارد ، یکی از معایبش خیلی به چشم می آید و آن ، کندی این موجود است .

خفاش ماهی لب قرمز ، شناگر کندی است و دلیل این کندی به این خاطر است که ترجیح میدهد با استفاده از باله هایش که به عنوان دست به کار می برد ، خود را به کف دریا بکشد .

خفاش ماهی لب قرمز نمونه ی دیگری از موجودات عجیب و حیرت انگیز این کره ی آبی – خاکی بود که با او بیشتر آشنا شدید .

مرتبط ها

قالب خبری