جدیدترین مطالب امروز

خروپف اختلالی قابل درمان با ترکیبی جادویی !

تهیه کننده : بخش گوناگون

تهیه شده برای بخش : دانستنیها

خروپف اختلالی قابل درمان با ترکیبی جادویی !

اگر شما هم درگیر معضلی به نام خروپف هستید و یا این اختلال را در اطرافیانتان شاهدید ، بد نیست تا انتهای این مقاله همراه ما باشید تا با یک نوشیدنی جادویی ، این مشکل را رفع کنید !

قبل از هرچیز ، کمی درخصوص خروپف بیشتر بدانیم :

یکی از مشکلات اساسی که باعث کمبود خواب در افراد می شود ، خروپف کردن است که در بعضی مواقع این معضل ، به قدری حاد می گردد که منجر به آزار و اذیت اطرافیان فرد خروپف کننده نیز خواهد شد .

خروپف عمدتا به دلیل وجود مخاط اضافی در بینی افراد شکل می‌ گیرد ، پس بنابراین نکته ای که در اینباره وجود دارد ، این است که ، از بین بردن مخاط اضافی از مجرای تنفسی افراد ، می ‌تواند کاملا یا تا حدی خروپف را متوقف کند .

در ادامه می خواهیم به شما دستور تهیه ی یک نوشیدنی و ترکیب جادویی را آموزش دهیم که به وسیله ی آن می توانید تا حد قابل قبولی خروپف را کاهش داده و خوابی آسوده تر را تجربه نمایید . نوشیدنی که نام آن را آنتی خروپف گذاشتیم !

لازم به ذکر است که این نوشیدنی ، کاملا ساده و طبیعی می باشد و از موادی تشکیل شده که تقریبا در دسترس همگان هست .

مواد لازم برای تهیه ی نوشیدنی آنتی خروپف :
1- سیب به تعداد : 2 عدد
2- لیموترش به میزان : یک چهارم
3- هویج به تعداد : 2 عدد
4- زنجبیل به تعداد : 1 عدد
5- آب آشامیدنی به میزان : نصف فنجان

و اما طرز ساخت این ترکیب جذاب و جالب :
طرز تهیه ی این نوشیدنی ، کاملا آسان است ؛ تمام کاری که در خصوص ساخت نوشیدنی آنتی خروپف بایستی انجام دهید ، این است که باید همه ی مواد فوق را داخل همزن ریخته و تا زمان به دست آمدن ترکیبی یکدست ، آن‌ ها را با هم ترکیب نمایید .

نکته ی بسیار مهمی که درباره ی مصرف نوشیدنی فوق وجود دارد این است که شما بایستی چندین ساعت پیش از خواب ، از این نوشیدنی استفاده کنید و همچنین بایستی به یاد داشته باشید که این ترکیب را به شکلی منظم به مصرف برسانید ، زیرا فقط در اینصورت است که می‌ تواند مخاط را نابود کند و خروپف را به میزان قابل توجهی کاهش دهد .

در انتها به 2 نکته ی اساسی نیز در رابطه با خروپف دقت داشته باشید :

1- سعی کنید از مصرف مواردی نظیر : ( غذاها و نوشیدنی‌ های فرآوری شده ، غذاهای سرخ شده ، غذاهایی که گوارش آن‌ ها دشوار است ، شکلات بیش از حد و مشروبات الکلی ) تا حد امکان خودداری نموده ، زیرا مصرف این موارد ، باعث تشدید خروپف می شوند .

2- سعی کنید همیشه میوه و سبزیجات ارگانیک را مصرف کنید و از ترکیبات شیمیایی مضر مانند آفت کش ‌ها دوری نمایید .

مرتبط ها

قالب خبری