جدیدترین مطالب امروز

تهیه ی سس هزارجزیره با بهداشتی ترین روش !

تهیه کننده : بخش گوناگون

تهیه شده برای بخش : مقاله آزاد

تهیه ی سس هزارجزیره با بهداشتی ترین روش !

حتما تا به حال از سس هزارجزیره استفاده کردید و به طعم دلچسب آن پی بردید و این را هم میدانید که مصرف این سس ها به دلیل داشتن مواد نگهدارنده و همچنین چربی بالا زیاد توصیه نمیشود .

با به وجود آمدن سس هزارجزیره انقلابی در طرز تهیه و سرو سالادها رخ داد ، این انقلاب آنقدر بزرگ بود که مردم در سراسر جهان سالادی درست می کردند که با سس هزارجزیره ترکیب شود ؛ سس هزارجزیره با استفاده از طعم و مزه ی خاصی که درون خود جای داده ، طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده است ولی در این سس پرطرفدار یک مشکل وجود دارد ” مشکل داشتن مواد نگهدارنده ” سس هزارجزیره به تنهایی دارای ضرر خاصی نمی باشد اما زمانی که با مواد نگهدارنده ترکیب شود می تواند برای سلامتی بدن خطراتی به دنبال داشته باشد .
تهیه ی سس هزارجزیره به صورت خانگی یک نمونه از ساده ترین و بهداشتی ترین روش های تهیه ی سس هزارجزیره محسوب می شود ؛ برای یادگیری این روش می توانید همراه این مقاله از تارنمای یک جم باشد .

مواد لازم برای تهیه ی سس هزارجزیره :
سرکه 1.4 پیمانه
سس مایونز 2 پیمانه
نمک و فلفل به مقدار لازم
تخم مرغ آبپز و رنده شده 2 عدد
خیارشور رنده شده 1.3 پیمانه
پیازچه ی خورد شده 50 گرم
مغز کرفس خورد شده 50 گرم

طرز تهیه سس هزارجزیره :
ابتدا سس مایونز را درون یک ظرف ریخته و با نمک ، فلفل و سرکه مخلوط کنید ، بعد از مخلوط کردن به آن تخم مرغ رنده شده ، خیار شور ، پیازچه و مغز کرفس هم اضافه کنید و آنقدر آن را هم بزنید که صاف و یکدست گردد .

درخصوص تهیه ی سس هزارجزیره ی خانگی ، یکی از مهم ترین نکاتی که باید مورد توجه قرار داد این است که مواد مورد استفاده در تهیه ی این سس باید آنقدر ریز باشند که توسط چشم شناسایی نشوند .

مرتبط ها

قالب خبری