جدیدترین مطالب امروز

تحریف عقاید و ارزش های انسانی به هر قیمتی ؟

تهیه کننده : بخش گوناگون

تهیه شده برای بخش : مقاله آزاد

تحریف عقاید و ارزش های انسانی به هر قیمتی ؟

زیر پا گذاشتن ارزش های انسانی و تحریف عقاید ، یکی از اهداف بلندمدت کشورهای بزرگ و ابرقدرت دنیاست که در مقابل کشورهای دارای دین اسلام و با عقاید مذهبی در حال پیاده سازی است !

عصری که هم اکنون در حال زیستن در آن هستیم ، عصر برتری و قدرت می باشد و قانون هایی شبیه به جنگل دارد که اگر قوی باشی زنده می مانی و اگر ضعیف باشی ، محکوم به نابودی خواهی بود . در این بین برخی از کشورهای ابرقدرت در دنیا ، برای اثبات و تحکیم قدرت خود در میان سایر کشورها از هیچ کاری ابا ندارند و حاضرند به هر قیمتی ، هرکاری که تنها منافع خودشان را تأمین کند را انجام دهند . کشورهای اسلامی در رأس این توطئه ها و افکار پلید آنها هستند .

کم نیست اخبار و وقایعی که روزانه در سراسر دنیا در حال وقوع می باشد تا ذره ذره بتواند معنای ارزش های انسانی را در میان جوامع اسلامی کمرنگ کند و عقاید بعضا مسموم و سیاسی آنها را به خرد این جوامع دهد ، تا همیشه بتوانند از طریق روزنه و دریچه ای که برای خود فراهم می آورند ، کنترلی دائمی روی تفکر و زندگی مردم این کشورها داشته باشند و از این طریق همیشه جایگاه قدرتی خود را حفظ نمایند .

یکی از راهکارهایی که تقریبا در این اواخر توانسته بازار داغ تری را برای خود دست و پا کند ، پاگذاشتن روی ارزش های انسانی و همچنین تحریف عقاید و له کردن و به تمسخر گرفتن ارزش های دین اسلام می باشد .

تفرقه میان شیعه و سنی ، بی حرمتی به معصومین ( س ) ، تحریف و دستبرد به آیات قرآن و اشاعه ی تفاسیر من درآوردی از این کتاب آسمانی و هزاران هزار حیله و مکر دیگر که همگی یک هدف شوم را دنبال می کنند و آن زمین زدن برترین دین عالم ، یعنی اسلام است .

چه هزینه های هنگفتی که برای تحقق این رؤیای دیرینه ی خود پرداخت نمی کنند و چه ذلت هایی که متحمل نمی شوند تا فقط بتوانند به این خیالپردازی خود رنگ واقعیت بخشند .

یکی از اقدامات و سناریوهای تقریبا جدیدی که برای کشورهای اسلامی مهیا ساخته اند ، توسط کشور چین رقم خورده است . تولید و توزیع زنان و مردان مصنوعی و ضد بشری که از همه جهات شبیه انسان اند و برای مقاصد جنسی تولید شده اند . شبه انسان هایی که تمامی اعضای بدن یک انسان معمولی را دارا هستند و هدف اصلیشان ارضای جنسی مردان و زنان مجرد است و نمونه ای بارز برای از بین بردن کرامت و ارزش های انسانی محسوب می شوند .

چینی ها این شبه انسان ها را به گونه ای طراحی کرده اند که دقیقا شبیه به اعضای بدن انسان می باشد ، طوریکه به عنوان مثال لطافت و جنس بدن زنان این شبه انسان ها ، بسیار نزدیک است به پوست طبیعی بدن زنان .

این محصول ضدبشری و ضدانسانی ، مخرب فکر و اخلاق جوانان است که می تواند آسیب های جبران ناپذیری به بدنه ی یک جامعه ی اسلامی وارد آورد .

این قضیه زمانی نگران کننده تر خواهد شد که افراد آنقدر با این انسان نماهای مبتذل ارتباط برقرار کنند که دیگر تمایل خود را برای تشکیل یک زندگی مشترک و ازدواج از دست بدهند و این وسط کرامت زن فقط مختص به جسم او شود و نه چیز دیگر !!!

کشور چین با تولید این مرد نماها و زن نماها ، هدفی جز له کردن ارزش های انسانی نداشته است و گواه این ادعا ، یکی از مصاحبه های صاحب شرکت تولیدکننده ی این عروسک های انسان نما می باشد که گفته است : ” هدف ما سازندگان انسان مصنوعی ، کمک به جامعه ی بشری است ، به خصوص جوانان برخی کشورها که در محدودیت به سر می برند ” .

این ابراز هدف ، بسیار جالب توجه می باشد که گویی آنها دایه ی بهتر از مادر برای جوانان و مجردان کشورهای اسلامی از جمله ایران و برخی کشورهای حوزه ی خلیج فارس هستند که به قول خودشان در محدودیت می باشند .

مطمئنا اگر بخواهد اتفاقی بیفتد دست خود ماست و این خود ما هستیم که می توانیم سرنوشت چنین شرکت هایی را تعیین نماییم . اگر خرید از چنین شرکت هایی با استقبال رو به رو شود ، بدون شک روز به روز وضعیت مالی شان بهتر خواهد شد و علاوه بر تدارک نقشه ها و توطئه های جدیدتر ، به ریش امثال افرادی که خام شده اند و این محصولات را از آنها خریده اند ، می خندند و ثانیه به ثانیه نیز به هدفشان نزدیک تر می شوند ، ولی اگر از چنین تولیداتی استقبال نشود ، دیر یا زود ورشکست خواهند شد و سناریوی خبیثانه شان بر باد خواهد رفت و دیگر فرصتی برای جولان پیدا نخواهند کرد .

در پایان بد نیست که برخی از نظرات حول این موضوع را هم بیان کنیم .

در برخی از سایت هایی که درباره ی این نوع عروسک ها خبررسانی کرده بودند ، نظراتی نوشته شده بود که کمی جای تأسف داشت. نظراتی چون : ” حالا قیمتش چنده ؟ ” ، ” آیا تو ایران هم هست که بخریم ؟ ” ، ” چه باحالهههههههه ” و … که نشان دهنده ی استقبال بیشتر برخی از ایرانیان نسبت به مردم کشورهای دیگر است و این درست همان هدف چینی ها از ساخت این عروسک های ضد ارزش های انسانی می باشد .

فقط امیدواریم که این کامنت ها جدی نباشد و از روی شوخی مطرح شده باشند .

مرتبط ها

قالب خبری