جدیدترین مطالب امروز

بوی نفت و بنزین را از زندگی خود حذف کنید

تهیه کننده : بخش گوناگون

تهیه شده برای بخش : گوناگون

بوی نفت و بنزین را از زندگی خود حذف کنید

در طول عمر ممکن است با مشکلاتی مواجه شوید که گره آن به کمک نفت و بنزین باز شود ، به نظر شما چند درصد از افراد به دلیل بوی نفت و بنزین دست به چنین کاری می زنند .

زمانی که برای از بین بردن لکه ی آدامس یا مشکلاتی مانند پاکسازی سرویس های بهداشتی و چاه های موجود در سطح خانه از جانوران موذی ، از نفت و بنزین استفاده می کنید ، نه تنها جسم مورد نظر ( پوشاک ، سطح زمین و… ) بلکه دست ها یا شاید حتی لباس شما نیز به دلیل آغشته شدن به آن مواد بوی نفت و بنزین بگیرند .

احتمالا وسیله ای که بوی نفت و بنزین می دهد هم مانند یک پوشاک با لکه ی آدامس بدون استفاده است ! اما خیر ، اینگونه نیست . شما در هر زمان و در مورد هر مسئله ای که لازم بود می توانید از نفت و بنزین استفاده کنید و برای از بین بردن بوی بد آن ها به روش زیر عمل کنید :

زمانیکه پوشاک شما به نفت و بنزین ، روغن یا … آغشته شده است و بوی آن شما را رها نمی کند ، لباس مورد نظر را در یک کیسه زباله بگذارید و روی آن جوش شیرین بریزید ، برای جلوگیری از انتشار بوی نفت و بنزین و … در فضا ، سر کیسه زباله را گره بزنید ، بعد از دو روز ، لباس ها را از درون کیسه زباله بیرون آورده و با روش معمول همیشگیتان آن ها را شستشو دهید و از شاهکار خود لذت ببرید ، کاملا تمیز و بدون بوی نفت و بنزین .

و اما در مورد دست و یا هر عضوی از بدن که به دلایلی با نفت و بنزین تماس داشته است ، موضع را به مقداری روغن نباتی آغشته کنید و بعد از آن برای رفع چربی ایجاد شده بدن خود را بشویید .

اما در مورد انواعی از سم که تا حدودی نفت و بنزین در آن ها به کار رفته است ، باید گفت فعالیت هایی که بر روی این مواد صورت می گیرد ماهیت نفت و بنزین را به کلی تغییر می دهد و بوی باقیمانده در واقع اصلا شبیه به بوی نفت و بنزین نیست و از ویژگی آن ها پیروی نمی کند ، در سم پاشی های صنعتی دیگر املاح نظیر آمونیاک حرف اول را می زنند .

مرتبط ها

قالب خبری