جدیدترین مطالب امروز

این کلاه را خودتان بر سر خودتان بگذارید

تهیه کننده : بخش گوناگون

تهیه شده برای بخش : زیبایی

این کلاه را خودتان بر سر خودتان بگذارید

کلاه گذاشتن بر سر افراد همیشه هم بد نیست ، مخصوصا در روز های سرد زمستان اگر کلاهی مناسب با تیپ خوب استفاده کنید بسیار عالی خواهد بود و جذاب تر می شوید .

مد و مدزدگی بحث گسترده ای است اما به نظر نمی رسد ایجاد هماهنگی میان پوشاک مورد استفاده به این موضوع ارتباطی داشته باشد ، تمام افراد به نوعی خواهان ایجاد تناسب میان پوشیدنی های خود هستند ؛ با قرار گرفتن در فصول سرد سال ، از جمله پوشیدنی هایی که افزوده می شود تجهیزات گرم کننده ای نظیر شال گردن ، کلاه و… است ، شما برای اینکه زیباتر شوید چه نوع کلاه را برای استفاده انتخاب می کنید ؟ درواقع چه نوع کلاه با تیپ و مد پوشیدنی شما بیشتر هماهنگ است ؟!

رنگ از مهم ترین مسائلی است که حتی قوی تر از مدل پوشاک به نظر می رسد ، سعی کنید ست کلاه و شال گردن و… خود را از نظر رنگ هماهنگ انتخاب کنید ، اکثر افراد به این موضوع بی توجه هستند . مدل کلاه انتخابی نیز به سلیقه ی هر فرد باز می گردد و با توجه به روحیه ی افراد متفاوت است ، پس در این میان چه نکاتی از اهمیت برخوردار هستند ؟

کلاه باید تمام سر شما را بپوشاند . شما کلاه را برای گرم نگهداشتن سرتان انتخاب کرده اید پس چندان مناسب نیست جهت تزئین یا هر چیز دیگر از آن استفاده کنید ، کلاه انتخابی شما باید تمام سر را بپوشاند در غیر این صورت زیبا به نظر نمی رسد و حتی گویای سلیقه ی بد افراد نیز است .

جنس و مدل کلاه تا حدودی به دیگر ست گرم کننده ی شما بستگی دارد ، زمانی که از یک شال گردن سنگین و گرم استفاده می کنید کار خنده داری است که از کلاه پارچه ای لبه دار ( صرفا به دلیل علاقه به سبک کلاه ) استفاده کنید . شال گردن سنگین و گرم ، خواهان کلاه گرم و از جنس پشم یا کاموا می باشد و در مقابل سال گردن با بافت درشت و کمی ریخته هماهنگی بیشتری با کلاه پارچه ای شما دارد .

اگر احساس می کنید جمجمه ی شما اندکی درشت است ترجیحا از کلاه هایی استفاده کنید که لبه ی بافت شده ی آن ها پهن می باشد ، وجود نقش بر سطح کلاه چندان در این مورد تاثیرگذار نیست اما اگر از حد معمول فراتر برود و باعث شود سر بزرگ به نظر برسد چندان توصیه نمی شود .

از نظر کارآیی نیز باید توجه داشته باشید که کلاه سرتان را گرم نگهدارد و جنس آن به گونه ای باشد که هوای سرد را از خود عبور ندهد . دقت کنید که گوش ها حتما با کلاه پوشانده شوند تا راه ورود هوای سرد به آن ها بسته شود و این امر امکان پذیر نیست مگرآنکه کلاه مناسب با فرم سر خود را انتخاب کنید .

مرتبط ها

قالب خبری