جدیدترین مطالب امروز

این دفعه چربی های ران و شکم را زودتر آب کنید

تهیه کننده : بخش گوناگون

تهیه شده برای بخش : نکته ها

این دفعه چربی های ران و شکم را زودتر آب کنید

چربی های ران و شکم از چربی های سخت به شمار می روند چراکه از منابع مهم ذخیره سازی بدن می باشند ، بامصرف چند ماده غذایی به طور کل این چربی ها را نابود کنید .

یکی از دردسرهای لاغر شدن ایجاد هماهنگی بین اندام بدن می باشد . فرض کنید طی یک رژیم مناسب سایز شما به صورت پراکنده کم شود و هماهنگی لازم بین اندام برقرار نگردد . برای ایجاد هماهنگی لازم و رسیدن به اندام دلخواه باید حتما یکسری موادغذایی را در رژیم غذایی خود بگنجانید از جمله :

حبوبات ! حبوبات نقش اساسی در آب شدن چربی ها دارند ، با توجه به این نکته می توان در نظر گرفت که چربی های ران و شکم را نیز فراموش نمی کند ، علاوه بر این به دلیل خاصیتی که حبوبات دارند نظیر محکم کردن عضلات ، آسان کردن روند هضم غذا و… نباید در برنامه ی غذایی خود از آن ها غافل شد ، به خصوص افرادی که فعالیت های بدنی انجام می دهند . البته در مورد افرادی که ورزش را فراموش کرده اند باید گفت نتیجه ی حاصل شده برای این افراد از کیفیت کمتری برخوردار است .

شاید از شنیدن دسته ی دوم موادغذایی کمی متعجب شوید ، نان و برنج ! نان سبوس دار و برنج قهوه ای در صورتی که در حد متعادل در رژیم غذایی گنجانده شوند می توانند باعث چربی سوزی خصوصا در قسمت ران و شکم شوند ، نان سفید برخلاف نان های سبوس دار زمینه ی تجمع چربی را بدن فراهم می کند و برنج سفید نیز جای هیچگونه توضیح و مقایسه را با برنج قهوه ای باقی نمی گذارد . برای کمک به چربی سوزی ناحیه ی ران و شکم مصرف سه تا چهار دفعه نان سبوس دار ( در حجم اندک ) درظول یک روز پیشنهاد می شود .

ماهی و دانه های روغنی بخورید . ماهی و رساندن امگا3 به بدن در کنار ورزش به خوبی چربی های ران و شکم را از بین می برد ، اگر نمی توانید ماهی تازه تهیه کنید ، تن ماهی نیز اگر بخوبی روغن آن گرفته شود می تواند از جایگزین ها باشد .

از علل تجمع چربی در بدن می توان به برهم خوردن نظم آنزیم های درونی اشاره کرد مانند قند خون ؛ اگر تمام موارد حیاتی در بدن تنظیم باشند علل چاقی و اضافه وزن به پرخوری مربوط می شود و غیر از آن باید درمان شود ، با مصرف گریپ فروت می توانید باعث تنظیم قندخون خود شده و علاوه بر آن چربی سوزی بدن را به حذ معمول آن برسانید که در این بین چربی های تجمع کرده در ران و شکم نیز مورد حمله قرار می گیرند .

کره ی بادام زمینی و تخم مرغ از دیگر توصیه های ما برای مبارزه با چربی های ران و شکم می باشند .

مرتبط ها

قالب خبری