اکستنشن و آسیب هایی که به مژه ها وارد می سازد ؟

:: نویسنده : بخش گوناگون
:: تاریخ انتشار : آگوست 13, 2019
اکستنشن و آسیب هایی که به مژه ها وارد می سازد ؟

اکستنشن مژه یکی از راهکارهای حوزه زیبایی می باشد که در این مقاله قصد داریم درخصوص معایب و آسیب هایی که اکستنشن میتواند به مژه ها وارد سازد کمی بحث کنیم .

اکستنشن مژه چه آسیب هایی به سلامتی این ناحیه از صورت وارد می کند ؟

مژه های بلند و پرپشت امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده اند ؛ بهتر است برای بلندتر جلوه دادن مژه هایتان دست به این کار نزنید و با مواد حساسیت زای شیمیایی و چسب های مختلف به پوست نازک اطراف چشمتان آسیب وارد نکنید ؛ برخی توصیه های رایج پزشکی را در این زمینه مطالعه کنید .

بسیاری از مُدهای زیبایی با گذر زمان تغییر می‌کنند ، اما بعضی از آن‌ها مانند استفاده از رژ لب یا داشتن مژه‌های بلند همیشه مورد توجه خانم‌ها قرار داشته‌اند و بعید است که کنار گذاشته شوند .

ریمل مژه ، یکی از محبوب ‌ترین و رایج‌ترین محصولات برای داشتن مژه‌های بلند است که در بسیاری از کیف‌های لوازم آرایش یافت می ‌شود.
با این‌حال، جایگزین‌های جدیدتر مثل اکستنشن مژه ، در سال‌های اخیر روزبه‌روز بیشتر مورد استقبال قرار گرفته‌ اند. بطور کلی، روش‌های زیادی برای بلند کردن مژه‌ها وجود دارند. ساده‌ترین و ارزان‌ترین روش نیز ریمل مژه سنتی است. انواع دیگر عبارت‌اند از مژه مصنوعی، کاشت مژه، آرایش دائمی،‌ داروهای تقویت‌کننده رشد مژه و حتی فر مژه دائمی.

برای روشن‌تر شدن مساله باید به این نکته توجه داشته باشید که اکستنشن مژه از نظر تخصصی، در هیچ کدام از گروه‌های بالا قرار نمی‌گیرد.

اکستنشن مژه از تارهای مجزایی تشکیل می‌شود که تار به تار یا در قالب گروه کوچکی از تارها به مژه‌های طبیعی متصل می‌شوند. این محصول هم طول مژه‌ها را افزایش می‌دهد و هم تراکم مژه‌ها را بالا می‌برد. بسیاری از اکستنشن ‌های مژه با استفاده از الیاف مصنوعی ساخته می‌شوند و چسب‌های حرفه‌ای خاصی در تولید آن‌ها به کار می‌روند. حتی جنس بعضی از این محصولات از ابریشم است.

منبع : سلامتیسم

اشتراک گذاری این مطلب در :