جدیدترین مطالب امروز

اندازه دلخواه بافت ماهیچه ای سینه و خطر ابتلا به سرطان

تهیه کننده : بخش گوناگون

تهیه شده برای بخش : زیبایی

اندازه دلخواه بافت ماهیچه ای سینه و خطر ابتلا به سرطان

بزرگ تر شدن بافت ماهیچه ای سینه و فرم گرفتن آن علاوه بر عمل و تزریق های مختلف امروزه بارژیم غذایی خاصی نیز امکان پذیر است که البته موارد احتیاط بسیاری دارد .

در دوره ای که تمرکز بر روی زیبایی است تا سلامت شاید مطرح کردن این موضوع چندان مورد استقبال قرار نگیرد ، با این حال به منظور افزایش بارآگاهی خوانندگان و آن دسته از مخاطبین که به فکر تناسب اندام و درکنار آن تندرستی خود هستند به ظرح موضوع می پردازیم .

بازار انواع عمل های جراحی گرم است و صف متقاضیان اکثر آن هارا خانم ها تشکیل می دهند ، افزایش حجم لب ، بافت های ماهیچه ای نظیر سینه و… ، اما هستند افرادی که وقت خود را پیرامون چنین مسائلی نمیگذارند ، به دلایل مختلف که به عنوان حاشیه ای برای ما به حساب می آید .

افزایش ساز سینه در خانم های شیرده بسیار به چشم می خورد ، از طرفی خطر ابتلا به سرطان سینه نیز در حال افزایش است ، چه رابطه ی مشترکی می تواند بین این دو گروه یعنی خانم های شیرده و افرادی که به دنبال افزایش سایز سینه ی خود هستند ، پیدا کرد ؟ و اصلا این امر چه ارتباطی به سرطان سینه دارد !؟

پاسخ در بدن انسان نهفته است ، چیزی که باعث افزایش حجم عضلات در قسمت های مختلف می شود ، ترشح خورمون های داخلی هستند ، شرایط بدنی که برای یک خانم درشرایط خاص زندگی باعث می شود تا سایز سینه ی او تغییر کرده و بزرگ تر شود می تواند با دنبال کردن رژیم غذایی خاصی برای هر فردی فراهم شود و در واقع هر کدام به نوعی باعث تحریک بدن خود و ترشح هورمونی مشترک در بدنشان شوند .

افزیش بافت سینه شرایط را برای پرورش و رشد بافت های سرطانی نیز مساعد می کند و این امر برای افرادی که سابقه ی فامیلی دارند یا سن آن ها در مرز خطر قرار گرفته می تواند بسیار تهدید کننده باشد .

در ادامه به شرح رژیم غذایی که موجب افزایش سایز سینه می شود می پردازیم تا آن دسته از افراد که می خواهند سایز سینه خود را بدون عمل جراحی افزایش دهند از آن بهره برده و دیگر گروه از آن اجتناب کنند :

پوراریا ! بله درست خواندید و به هیچ وجه با یک اشتباه تایپی مواجه نشدید ! گیاه پوراریا علاوه بر سفت کردن سینه و افزایش حجم آن ، تاثیرات مثبت فراوانی بر روی پوست و ناخن و مو می گذارد .

شنبلیله و ریشه گیاه شیرین بیان از دیگر گزینه ها برای افزایش سایز سینه می باشند .

مرتبط ها

قالب خبری