جدیدترین مطالب امروز

افزایش قد افراد به کمک طب سوزنی به راحتی امکانپذیر شد !

تهیه کننده : بخش گوناگون

تهیه شده برای بخش : دانستنیها

افزایش قد افراد به کمک طب سوزنی به راحتی امکانپذیر شد !

آیا می دانستید که طب سوزنی در چین ، برای افزایش قد افراد هم میتواند بسیار مؤثر باشد و به رؤیای بلند قدی در اکثر افراد ، جامه ی عمل بپوشاند ؟

طب سوزنی تأثیرات بی نظیری در افزایش قد دارد .

همانطور که می دانید ، افزایش قد در بزر گسالان تا پیش از بیست سالگی صورت می گیرد ، ولی بلند قد شدن به عوامل متعددی بستگی دارد .

سایز بدن افراد نتیجه ای از کنش متقابل عوامل داخلی و محیطی در طول دوران رشد است ؛ عوامل داخلی تعیین کننده قد ، فاکتورهای ژنتیکی است که فرد از والدینش دریافت می کند و قابل تغییر نیست ، عوامل محیطی تأثیر گذار نیز عبارتند از : تغذیه ، آب و هوا ، اقلیم ، بیماریها و ورزش ، که البته تفکیک این عوامل داخلی و خارجی از یکدیگر کار آسانی نیست !

ثابت شده است که با طب سوزنی میتوان ترشح هورمون رشد را افزایش داد .

بررسی ها نشان داده اند طب سوزنی از طریق افزایش هورمون رشد و همچنین تنظیم تمام هورمون های بدن باعث افزایش سوخت و ساز و متابولیسم شده و باعث افزایش انرژی و قوای حیاتی بدن میشود و بدین طریق رشد قد را تسریع میکند .

نکته ای که باید به آن توجه کنیم ، این است که نقش طب سوزنی در افزایش قد قبل از دوران بلوغ بسیار بارزتر است و لذا کسانی که میخواهند از این روش استفاده کنند بهتر است قبل از سن بلوغ و یا در آغاز دوره بلوغ درمان را شروع کنند .

از آنجاییکه میزان افزایش قد با طب سوزنی بستگی به سن زمان شروع درمان دارد ، این پروسه هرچه زودتر شروع شود اثردرمانی بهتری خواهد داشت ؛ بنابراین می توان گفت طب سوزنی روشی بدون عوارض ، مطمئن و همچنین مؤثر برای افزایش قد در کودکان و نوجوانان محسوب می شود .

با طب سوزنی در فردی که درزیر سن بلوغ قرار دارد ، افزایش قدی حدود ۱۰سانتیمترو در اوایل بلوغ حدود ۵ سانتیمترو در اواخر سن بلوغ حدود ۳ سانتیمتر افزایش قد ایجاد میشود .

پس اگر تمایل دارید افزایش قد قابل توجهی را تجربه کنید ، طب سنتی چینی یا همان طب سوزنی را فراموش نکنید که می تواند در این زمینه به شما کمک بسیار زیادی کند .

منبع : دکترسلام

مرتبط ها

قالب خبری