جدیدترین مطالب امروز

اسپند و تأثیرات بی نظیر آن در کاهش وزن !

تهیه کننده : بخش گوناگون

تهیه شده برای بخش : عطاری

اسپند و تأثیرات بی نظیر آن در کاهش وزن !

شاید جالب باشد بدانید که یکی از راه حل های معجزه آسا و بی نظیر برای کاهش وزن و چربی سوزی ، اسپند می باشد ؛ در ادامه به تأثیرات اسپند در کاهش وزن اشاره میکنیم .

از دیر باز تا کنون اغلب افراد برای حفظ مال، سلامتی، دور نگهداشتن چشم بد، ضد عفونی کردن محیط و … اسفند یا همان اسپند دود می کردند ؛ اما جالب است بدانید دود کردن اسپند علاوه بر ترکاندن چشم حسود معجزات دیگری را نیز در بر دارد ! محققان معتقدند استفاده از اسپند تاثیرات شگفت انگیزی را بر کاهش وزن و چربی سوزی دارد.

شاید با شنیدن این مساله که اسپند برای لاغری استفاده می شود تعجب کنید اما تحقیقات ثابت کرده است که استفاده اسپند باعث چربی سوزی و لاغری می شود. اگر قصد وزن کم کردن دارید این مقاله را مطالعه کنید، چون اسپند علاوه بر خواص لاغری، خواص دیگری نیز دارد.

اسپند از گذشته در خانه ی اغلب ایرانیان وجود دارد که به اعتقاد گذشتگان و در فرهنگ ایرانی برای دور کردن زخم چشم افراد از آن استفاده می شود. دراین مقاله با خواص معجزه آسای اسپند در لاغری آشنا شوید. شاید با شنیدن این مساله که اسپند برای لاغری استفاده می شود تعجب کنید اما تحقیقات ثابت کرده است که استفاده اسپند باعث چربی سوزی و لاغری می شود. اگر قصد وزن کم کردن دارید این مقاله را مطالعه کنید، چون اسپند علاوه بر خواص لاغری، خواص دیگری نیز دارد.

یکی از راه های کم کردن دور شکم استفاده از گیاه اسفند می باشد. اسفند یا اسپند ۷۰ مرض را درمان می کند، گرم و خشک است و لذا وزن را کم (کاهش وزن و لاغری) می کندو خوردن ۴۰ روز آن باعث روشن شدن حکمت در دل می گردد.

حداقل خوراک آن ۳ دانه و حداکثر یک قاشق غذاخوری است.اسفند مغز را گرم می کند و باعث شادابی مغز و زداینده میکروب هواست(مخصوصا صبح) و خوراک اسفند سودازدا و بلغم زدا است (به شرطی که جویده نشود). جویدن اسفند باعث سمی شدن آن می شود

اسفند ( اسپند ) را همه باید یک دوره ۴۰ روزه ، روزی یک قاشق مرباخوری اجرا کنند چون اسفند سودا زدا و بلغم زدا است، از این جهت شجاعت آفرین است و تقریبا همه بلغم اضافه دارند، اگر با خوردن آن مشکل دارید لااقل روزی یک مرتبه اسپند را دود کنید تا هم فضا و هم مغز استریل شود و در خانه هایی که مریض هست صبح و شب حتما دود کنند.

منبع : عصر ایران

مرتبط ها

قالب خبری