جدیدترین مطالب امروز

اسپری باست لیفت راه حلی برای رفع افتادگی سینه

تهیه کننده : بخش گوناگون

تهیه شده برای بخش : زیبایی

اسپری باست لیفت راه حلی برای رفع افتادگی سینه

در این مطلب از زیبایی یک جم می خواهیم درباره ی اسپری باست لیفت صحبت کنیم که می تواند راه حلی برای رفع افتادگی سینه در بانوان باشد .

ابتدا شاید بد نباشد که به طور مختصر به علل افتادگی سینه در بانوان اشاره ای کوتاه داشته باشیم .

به طور معمول ، افتادگی سینه در بانوان می تواند به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد که از شایع ترین آن می شود به : کاهش وزن ، بارداری ، شیردهی و دوران یائسگی اشاره کرد که یکی از راه حل های رفع این مشکل ، استفاده از اسپری باست لیفت می باشد که در ادامه بیشتر با این محصول زیبایی آشنا خواهید شد .

اسپری باست لیفت که محصول و فرآورده ای گیاهی محسوب می شود ، از لابراتورهای لیراک است ؛ این لابراتورها توسط پزشکی متخصص در رشته ی گیاه شناسی در سال 1975 تأسیس شد و امروزه به عنوان موفق ترین و معتبرترین لابراتورها در کاربرد عصاره های گیاهی در سراسر جهان شناخته شده اند .

در اکثر محصولات لابراتورهای لیراک ، عصاره ی سه گیاه عشقه ، دم اسب و آلكمیلا وجود دارد که باعث ایجاد اثرپذیری بیشتر این محصولات شده است .

سه گیاهی که در بالا به آن اشاره شد و در اسپری باست لیفت نیز موجود است ، سرشار از فلاوونوئیدها و تانوئیدها هستند که اثرات درمانی اثبات شده‌ ای را بر روی سفتی وجوانی پوست دارند .

به دلیل شناخت روند پیری پوست و مكانیزم‌ های سلولی درگیر و عواقب آن در زیبایی پوست ، لیراک توانسته است محصولات متنوعی را برای مبارزه با پیری عرضه كند كه هر كدام از این محصولات برای یكی از علائم قابل مشاهده ی پیری فرموله شده اند . علایمی نظیر : چروک ، کش آمدگی در پوست و …

در انتها روش مصرف اسپری باست لیفت را نیز خواهیم گفت که افراد به طور اصولی تر از این محصول استفاده کنند .

برای مورد استفاده قرار دادن اسپری باست لیفت ، ابتدا بایستی اسپری را کاملا تکان دهید و پس از آن باید به میزان 2 بار در روز ، سینه ی خود را اسپری کرده و پس از اسپری کردن ، آن را ماساژ دهید و این نکته را به یاد داشته باشید تا زمانی که به طور کامل مواد داخل اسپری به سینه ی شما جذب نشده است ، ماساژ دادن را قطع نکنید .

مرتبط ها

قالب خبری