اسموتی گیاهی یکی از روشهای مؤثر برای لاغری !

:: نویسنده : بخش گوناگون
:: تاریخ انتشار : سپتامبر 29, 2020
اسموتی گیاهی یکی از روشهای مؤثر برای لاغری !

اسموتی گیاهی که در این مقاله قصد داریم به شما معرفی کنیم ، میتواند روشی مؤثر در کاهش وزن و لاغری محسوب گردد ! برای آشنایی بیشتر با این اسموتی همراه ما باشید .

برخی از انواع اسموتی گیاهی می توانند در کاهش میزان قندخون بدنتان به شما کمک کنند و باعث لاغری و کاهش وزن تان شوند و هوس موادقندی و خوردنی های شیرین را از شما دور کنند .

اسموتی گیاهی که در این بخش به شما معرفی می کنیم با سبزیجات مغذی مانند اسفناج تهیه می شود سعی کنید از سبزیجات برگ دار بیشتری برای تهیه اسموتی های لاغری تان کمک بگیرید .

محققان سوئدی در طول یک دوره سه ماهه روی ۳۸ خانمی که اضافه‌وزن داشتند، مطالعه کردند و به آن‌ ها گفتند که هر روز صبح قبل از صبحانه باید نوشیدنی سبزیجات بخورند. نوشیدنی نیمی از این گروه حاوی ۵ گرم عصاره اسفناج بود و این عصاره از غشاء برگ سبز اسفناج به‌نام تیلاکوئید تهیه شده بود که به‌طور طبیعی اشتها را کاهش می‌ دهد. ضمنا نیمه دیگر این گروه، از دارونما استفاده کردند تا تاثیر این نوشیدنی دقیق ‌تر مشخص شود.

درنهایت مشخص شد کسانی که از اسموتی گیاهی اسفناج استفاده کرده‌اند، به‌طور میانگین ۵ کیلوگرم وزن‌شان کمتر شده است و اصلا هوس خوردن مواد قندی را به‌طور شدید و قوی احساس نکرده‌اند. این در حالی بود که وزن گروه دیگر فقط ۳.۵ کیلوگرم کم شد و با هوس مواد قندی و فست‌فودها مواجه شدند.

به نظر متخصصان، استفاده از اسموتی گیاهی حاوی تیلاکوئید قبل از صبحانه، هوس مواد قندی را کاهش می‌دهد و احساس رضایتمندی شما را در طول روز خیلی بیشتر حفظ می کند. ضمنا اگر می‌ خواهید از مزیت‌ بیشتری برخوردار شوید، یک مُشت سبزیجات برگ ‌دار به اسموتی گیاهی صبح‌ گاهی اضافه کنید تا مواد مغذی زیادی به بدن ‌تان برسد.

منبع : دکترسلام

اشتراک گذاری این مطلب در :