جدیدترین مطالب امروز

استعداد بازیگری و کشف آن در فضای مجازی ؟

تهیه کننده : بخش گوناگون

تهیه شده برای بخش : چهره ها

استعداد بازیگری و کشف آن در فضای مجازی ؟

مسعود ده نمکی کارگردان ایرانی که با سه گانه اخراجی ها به اوج شهرت خود رسید ، نظری درخصوص کشف استعداد بازیگری در فضای مجازی دارد که بد نیست به قسمتی از آن بپردازیم .

مسعود ده ‌نمکی، کارگردان سینما و تلویزیون، درباره حضور شاخ‌های اینستاگرام در سریال‌ها و پروژه‌های سینمایی و تلویزیونی گفت: راه‌های کشف استعداد بازیگری بسیار متفاوت است و این تقلیدهایی که در فضای مجازی صورت می‌گیرد یک مدل استعدادیابی محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: وقتی فرد علاقه‌مند به دفتر فیلم سازی هم مراجعه می‌کند از او می خواهند که در یک موقعیت خاص قرار بگیرد ، حالا خود فرد علاقه‌مند این موقعیت را فراهم می‌کند و با انتشار فیلمی که بازی کرده توانایی‌هایش را به نمایش می‌گذارد . ( این می تواند در برخی مواقع ، کار کارگردان ها را در کشف استعداد بازیگری راحت تر کند )

ده‌ نمکی افزود: نمی‌دانم این کار ساز و کار و اصول خاصی دارد یا ندارد و یا اصلا می‌شود در چارچوب و اصول ، آن را مورد نقد و ارزیابی قرار داد ؟ اما در هر حال یکی از ظرفیت‌های فضای مجازی همین نمایش توانمندی افراد در تقلید است.

کارگردان اخراجی ها همچنین گفت: به نظر من استعداد یابی در اینستاگرام یکی از دستاوردهای فضای مجازی است.

ده‌ نمکی تصریح کرد: به نظر من هر شخصی که استعداد بازیگری داشته باشد ، اگر شناخته شود باید در مسیر درستش هدایت گردد.

این کارگردان مطرح سینما و تلویزیون گفت: بازیگری فقط استعداد نیست، علم هم هست ، اگر این دو بال را کسی بتواند با هم کسب کند و شانس حضور در یک کار و پروژه سینمایی را پیدا کند قطعا موفق می‌شود.

نظر شما چیست ؟ آیا کشف استعداد بازیگری مطابق با طرز فکر مسعود ده نمکی درخصوص فرایند استعدادیابی ، به نفع سینمای ایران خواهد بود یا خیر ؟

منبع : برنا

مرتبط ها

قالب خبری