جدیدترین مطالب امروز

استاپ‌ وان نام نوعی کفی هوشمند از یک شرکت اتریشی

تهیه کننده : بخش گوناگون

تهیه شده برای بخش : تکنولوژی

استاپ‌ وان نام نوعی کفی هوشمند از یک شرکت اتریشی

اینبار فناوری ، به کمک حوزه سلامت می آید و استاپ‌ وان را که محصولی فناورانه از یک شرکت اتریشی است ، به عنوان نوعی کفی هوشمند سلامت محور رونمایی می کند .

یک شرکت اتریشی کفی هوشمندی به نام « استاپ‌ وان » برای استفاده در کفش ‌های عادی تولید کرده که در بافت آن حسگرهای پیشرفته ‌ای برای جمع‌ آوری اطلاعات در مورد سلامت استفاده کننده از این کفی هوشمند وجود دارد.

حسگرهای استاپ‌ وان با بررسی شیوه راه رفتن، نحوه توزیع وزن پا، شیوه تحرک و موقعیت ‌های جغرافیایی فرد، داده ‌های مفیدی را در مورد وزن، میزان کالری مصرف شده، فعالیت ‌های روزمره، وضعیت کلی فرد و هرگونه فشار بر ساختار اسکلت او را جمع ‌آوری می‌کنند.

اطلاعات جمع آوری شده در استاپ‌ وان ، در نهایت به یک برنامه تلفن همراه منتقل شده و در قالب داده ‌های قابل درک و سامان یافته در اختیار کاربر قرار می‌گیرند.

شرکت سازنده کفی هوشمند استاپ‌ وان ، مدعی است با استفاده از آن، شناسایی مشکلات موضعی بدن افراد امکان پذیرخواهد بود و از این طریق می‌توان برای حل مشکلاتی همچون کمردرد، پا درد، درد چانه، تنظیم حرکات پا، حل مشکل ناهنجاری ‌های پا، ناهماهنگی‌ های ستون فقرات و ضعف عضلانی اسکلت بدن انسان اقدام نمود.

شرکت سازنده ” استاپ ‌وان ” را یک فیزیوتراپیست همراه معرفی کرده است.

منبع : Tici

مرتبط ها

قالب خبری