استادرم راه حلی برای برنزه کردن صورت و بدن

:: نویسنده : بخش گوناگون
:: تاریخ انتشار : آگوست 8, 2015
استادرم راه حلی برای برنزه کردن صورت و بدن

اگر شما هم به دنبال راه حلی برای برنزه کردن صورت و بدن خود هستید ، پیشنهاد می کنیم در ادامه با معرفی استادرم یکی از راه حل های برنزه شدن همراه ما باشید .

برخی از افراد می خواهند پوستی برنزه داشته باشند که برای رسیدن به این خواسته ی خود ممکن است تا حمام آفتاب هم پیش روند . البته برای عده ای ، حمام آفتاب به عنوان راه حل ابتدایی می باشد ولی به طور کلی حمام آفتاب چه راه حل ابتدایی باشد و چه راه حل نهایی ، مهم این است که یک راه حل مناسب برای اینکار است که در نتیجه ی انجام آن علاوه بر رسیدن به خواسته ی خود ( برنزه شدن ) مقدار مناسبی ویتامین D نیز به بدن خواهد رسید که می تواند خیلی مفید واقع شود ( البته اگر حمام آفتاب به شکل صحیح و اصولی انجام پذیرد ) ؛ در این رابطه نکته ای وجود دارد و آن این است که راه حل حمام آفتاب همیشه و همه جا نمی تواند کارایی مفیدی داشته باشد و شاید برخی از اوقات فرد را به مشکل بیاندازد و ضرر آن بیش از منفعتش شود ، مثلا بستگی به محیط زندگی ، نوع آب و هوا و شرایط جامعه نیز دارد که همیشه و همه جا امکان گرفتن حمام آفتاب نیست و این روش بیشتر به کار کشورهایی که دارای شرایط آب و هوایی مساعد می باشند و معذوریت های یک جامعه ی اسلامی را ندارند ، می خورد.

پس راه حل چیست ؟!!!

همیشه نیاز نیست که شما برای برنزه شدن حتما به حمام آفتاب فکر کنید ، بلکه به آسانی و با استفاده از یک پودر هم می توانید این رؤیا و خواسته ی خود را تحقق بخشید .

استادرم همان راه حل مناسب و بدون محدودیت برای برنزه کردن صورت و بدن می باشد . پودری که می تواند به عنوان یک پوشاننده ، صورت و بدن شما را به رنگ برنزه ی خوشرنگی تغییر رنگ دهد .

در ابتدای معرفی استادرم از شرکت سازنده ی این پودر شروع می کنیم :

پودر پوشاننده ی صورت و بدن استادرم ( پنکیک ) توسط شرکتی به همین نام ، یعنی استادرم ( Esthederm ) ساخته شده است .

این پودر حاوی Adaptasun به جهت افزایش پتانسیل تغییر رنگ پوست می باشد و دارای ترکیبات مرطوب کننده و ضد خشکی است که می تواند به محقق شدن یک نتیجه ی بهتر کمک کند .

در خصوص نحوه ی استفاده از استادرم نیز بایستی بگوییم که این پودر منجمد را می توانید روی پوست صورت ، گردن و همچنین بدن خود بزنید و بعد از مدتی تغییرات ایجاد شده را نظاره گر باشید .

فقط به یاد داشته باشید که اگر می خواهید از روشهای دیگری نیز مثل حمام آفتاب ، لامپ های برنزه شدن ، تخت خواب های خورشیدی ، اتو برنز ، استفاده از سالن های مخصوص سولاریوم و … استفاده کنید ، تمام جوانب کار را بسنجید و تحقیقات لازم را نسبت به روش های مختلف برنزه شدن انجام دهید و متناسب با شرایط خود بهترین روش را برای برنزه شدن انتخاب نمایید ، زیرا تمامی روش های برنزه شدن ، یکسری مزایا و یک سری معایب دارند که در صورت رعایت نکردن موارد احتیاط ، می تواند شدت صدمات وارده را به پوست و بدن شما بیشتر کند .

اشتراک گذاری این مطلب در :