جدیدترین مطالب امروز

اریکسون کرم ضد چین و چروک برای صورت و گردن

تهیه کننده : بخش گوناگون

تهیه شده برای بخش : زیبایی

اریکسون کرم ضد چین و چروک برای صورت و گردن

اگر شما هم جزء افرادی هستید که از چین و چروک صورت و یا حتی گردن خود خسته شده اید ، این مطلب که به معرفی کرم ضد چروک اریکسون می پردازد را مطالعه کنید !

از آنجاییکه عمل جوانسازی در پوست بایستی به صورت عمقی انجام گیرد تا درصد بازگشت آن به حداقل ممکن برسد ، در تهیه و ساخت کرم اریکسون دقت بسیار زیادی صورت پذیرفته است تا عمل جوانسازی پوست به صورت عمقی انجام شود و به دنبال آن ، پوست جوان ، لطیف و سالم گردد . البته ایجاد پوست سالم و لطیف به وسیله ی این کرم ، به دلیل وجود مواد مؤثر در آن می باشد که در ادامه ی مطلب به این مواد نیز اشاره خواهیم داشت .

کرم ضد چین و چروک اریکسون نوعی فرآورده ی مغذی و غیرچرب می باشد و تقریبا برای انواع پوست ها که از تغذیه ی پوستی کافی بهره مند نیستند ، سودمند است ؛ تاثیر ضد چروکی این کرم از سه طریق : استحکام ، تغذیه و ویتامینه کردن پوست صورت می گیرد .

اگر بخواهیم در یک جمله کلیت کاری که کرم اریکسون انجام می دهد را بیان کنیم ، بایستی بگوییم که اریکسون ، تولید کلاژن در بافت اپیدرم را افزایش می دهد و به همین دلیل باعث می شود که چین و چروک پوست کمتر دیده شود و پوست شفاف و صاف گردد .

در بالا به نقش ترکیبات و مواد مؤثر موجود در کرم اریکسون اشاره کردیم که از جمله ی آنها می توان : Wild Yam ، Vegeseryl ، Nutriskin و ویتامین E را نام برد که برای آشنایی بیشتر شما عزیزان با کارایی این مواد و ترکیبات ، توضیحات کوتاهی نیز درباره ی آنها خواهیم گفت .

Wild Yam : به دلیل ترکیبات استروئیدی که دارد ، به تولید DHEA در سطح پوست کمک می کند و در نتیجه باعث حفظ چربی و رطوبت پوست می شود و همچنین تاثیر زیادی نیز در مقاومت و بهبود لایه ی درم ایجاد می کند .

Vegeseryl : باعث افزایش حالت ارتجاعی پوست می شود و علاوه بر آن وظیفه ی تغذیه و ترمیم کردن پوست را نیز بر عهده دارد .

Nutriskin : وظیفه ی این ماده ی مؤثره ، تغذیه ی پوست می باشد که باعث مرطوب کردن و آبرسانی عمقی به پوست می شود .

ویتامین E : این ماده نیز ضد رادیکال های آزاد است و کمک به ساخت کلاژن در پوست می کند .

نکته ای که درخصوص نحوه ی مصرف کرم ضد چروک اریکسون می توان گفت ، استفاده از سرم Superme DHE Age Serum بر روی پوست می باشد ؛ ( شما برای مصرف این کرم بایستی صبح یا عصر ، بعد از استفاده از سرم Superme DHE Age Serum بر روی پوست تمیز و خشک صورت و گردن اقدام نمایید . )

مرتبط ها

قالب خبری