جدیدترین مطالب امروز

آیا محلول باربریس ماوالا محافظ کاملی برای ناخن ها است ؟

تهیه کننده : بخش گوناگون

تهیه شده برای بخش : زیبایی

آیا محلول باربریس ماوالا محافظ کاملی برای ناخن ها است ؟

به نظر شما آیا محلول باربریس ماوالا که یک محصول زیبایی محسوب می شود ، می تواند به عنوان محافظ کاملی برای ناخن ها باشد ؟ قضاوت با شماست .

ناخن در مردان و به خصوص زنان ، یکی از فاکتورهای زیبایی محسوب می شود که این موضوع می تواند در محافل و مجالس شادی ( نظیر عروسی و … ) ، نمود بیشتری پیدا کند .

امروزه برای زیبایی هرچه بیشتر ناخن های زنان ، محصولات و ابزار متنوعی ، از لاک ناخن گرفته تا شابلون ناخن و … ساخته شده است که می توان به وسیله ی آنها و با کمک گرفتن از آنها ، یک قدم به داشتن ناخن های زیباتر نزدیک شد .

محلول باربریس ماوالا ، محلولی است که برای ناخن ها می تواند مفید واقع شود و به همین خاطر از اهمیت تقریبا زیادی نیز برخوردار است .

این محلول مؤثر ، علاوه بر آنکه باعث محافظت ناخن در برابر نفوذ رنگ دانه های لاک می شود ، دارای خاصیت مرطوب کنندگی می باشد . ضمنا محلول باربریس ماوالا حاوی کلسیم ، کراتین و آمینو اسید نیز هست که به تقویت و استحکام ناخن هم کمک می کند .

سازنده ی محلول باربریس ماوالا ، شرکت ماوالا ( Mavala ) می باشد که با کد وزارت بهداشت 204861012058 در بازار ایران هم موجود است .

باربریس ماوالا دارای تأثیرات متنوع و خوبی روی ناخن ها می باشد ؛ این محصول زیبایی باعث می شود که ناخن ها ، خشک و لایه لایه نشوند و به عبارتی مانع از خشکی و لایه لایه شدن ناخن ها می گردد .

بعلاوه این محلول از زرد شدن ناخن ها هم جلوگیری می کند و همچنین باعث افزایش چسبندگی لاک به ناخن و در نتیجه دوام لاک نیز خواهد شد .

به منظور مصرف محلول باربریس ماوالا ، بهتر است که مطابق با دستور رو به رو پیش روید : شما برای استفاده از این محصول می بایست تنها یک کار انجام دهید و آن این است که قبل از اینکه از لاک استفاده کنید ، یک لایه از این محلول را روی ناخن بزنید و صبر کنید تا خشک شود و سپس لاک را به ناخن هایتان بزنید .

حال که توضیحات مختصری درخصوص محلول باربریس ماوالا برای شما بازگو کردیم ، وقت آن است که تصمیم بگیرید که این محلول می تواند برای شما مفید واقع شود یا خیر ؟ و یا اینکه اصلا می تواند به عنوان محافظی کامل برای ناخن های شما محسوب شود ؟

مرتبط ها

قالب خبری