آنتی بیوتیک زردچوبه و نقش آن در درمان عفونت ؟

:: نویسنده : بخش گوناگون
:: تاریخ انتشار : ژوئن 27, 2020
آنتی بیوتیک زردچوبه و نقش آن در درمان عفونت ؟

آنتی بیوتیک زردچوبه یکی از آنتی بیوتیک های طبیعی برای درمان عفونت ها محسوب می شود ؛ ما در ادامه این مقاله به فواید جالب توجه آنتی بیوتیک زردچوبه خواهیم پرداخت .

به منظور درمان عفونت های دستگاه دفع ادرار و کلیه ها ، دندان و لثه ، گلو و معده و… می توان از آنتی بیوتیک زردچوبه به عنوان یک آنتی بیوتیک طبیعی استفاده نمود که با استفاده از مواد اولیه بسیار قوی در خانه تهیه می شود.

دستورالعملی که ما در ادامه به شما معرفی خواهیم کرد ، یکی از بهترین آنتی بیوتیک ها برای مبارزه با عفونت ها بوده است و یا می شود گفت بهترین درمان برای مبارزه با عفونت ها می باشد.

این دستورالعمل مخصوص آن دسته از افرادی می باشد که میخواهند سیستم ایمنی قوی داشته باشند و به وسیله آن بتوانند در برابر تمامی بیماری ها دفاع کنند

نام این آنتی بیوتیک طبیعی که حتما پیش تر از این با آن آشنا شده اید ، آنتی بیوتیک زردچوبه است که برای درمان و مقابله با انواع قارچ ها کاربرد دارد و خواص ضد ویروسی بی نظیری دارد امروزه یک عادت شده است زمانی که ما بیمار می شویم یا بدنمان عفونت می کند به سرعت به دکتر مراجعه میکنیم تا با داروهای شیمیایی آن را درمان کنیم.

در ادامه با روش ساخت آنتی بیوتیک زردچوبه آشنا خواهید شد

مواد لازم برای تهیه آنتی بیوتیک زردچوبه :

2 قاشق آب زرد چوبه
2 قاشق ترب کوهی رنده شده
زنجبیل 1/4 فنجان
2 عدد فلفل تند
پیاز خرد شده 1/4 فنجان
سرکه سیب 700 میلی لیتر

روش تهیه آنتی بیوتیک زردچوبه برای درمان عفونت :

قدم اول : قبل از آماده سازی این آنتی بیوتیک ابتدا از دستکش استفاده کنید.
قدم دوم : تمام موارد بالا را در کاسه بریزید (بجز سرکه سیب) سپس خوب مخلوط کنید.
قدم سوم : هنگامی که به خوبی هم زدید تمام مخلوط را در یک ظرف بریزید.
قدم چهارم :سرکه سیب را اضافه کنید و درب شیشه را ببندید و آن را هم تکان دهید که به خوبی جذب شود.
قدم پنجم : ظرف مخلوط باید در جای خشک و خنک به مدت 14 روز نگهداری شود و آن را روزی یک بارهم بزنید.
قدم ششم : بعد از 14 روز درب شیشه را باز کنید و مایع آنرا داخل لیوان بریزید.

نکات استفاده از این مایع شما می توانید این مایع را پس از هر بار غذا خوردنتان مصرف کنید ، پس از مصرف این محلول ممکن است که کمی احساس سوزش در بدنتان مشاهده کنید در این صورت توصیه می شود که کمی لیمو و پرتقال بخورید تا این احساس سوزش در بدنتان کاهش یابد.

شما نیز می توانید این محلول را داخل دهانتان بریزید و آنرا غرغره کنید ( هر روز دو یا سه بار این کار را انجام دهید ) این محلول یکی از بهترین آنتی بیوتیک های خانگی شناخته شده تاکنون است و خانم های باردار و کودکان نیز می توانند استفاده کنند.

منبع : نمناک

اشتراک گذاری این مطلب در :