جدیدترین مطالب امروز

آرای مردمی در یک روز تا اختتامیه فیلم فجر سی و سه

تهیه کننده : بخش گوناگون

تهیه شده برای بخش : گوناگون

آرای مردمی در یک روز تا اختتامیه فیلم فجر سی و سه

تنها یک روز به اختتامیه سی و سومین جشنواره فیلم فجر مانده است و به همین دلیل گزارشی در خصوص آرای مردمی تا به این لحظه از جشنواره خواهیم داد .

اگر از دنبال کنندگان و علاقه مندان به سینما و اهالی سینما باشید به طور حتم میدانید که فردا همزمان با 22 بهمن ماه ، اختتامیه ی سی و سومین جشنواره فیلم فجر هم فرا خواهد رسید و امسال هم همانند سالهای پیشین ، این جشنواره نیز با تمام خوبی ها و بدی ها و خاطرات تلخ و شیرینش به کار خود خاتمه خواهد داد ، از این رو گفتیم شاید بد نباشد کمی به حال و هوای اختتامیه نزدیکتر شویم و با اعداد و ارقام بازی کنیم .

در همین راستا و به گزارش ارتباطات و اطلاع رسانی سی و سومین جشنواره فیلم فجر و به نقل از سایت رسمی جشنواره ، فیلم سینمایی « رخ دیوانه » به کارگردانی ابوالحسن داوودی ، در حال حاضر در صدر آرای مردمی میباشد .

از ۶۶۷۰۷ رأی تماشاگران از ۳۱۲ نوبت نمایش تا روز نهم سی و سومین جشنواره فیلم فجر ، فیلم « رخ دیوانه » با میانگین امتیاز 3/17 بیشترین آرای مردمی را به خود اختصاص داده است و بعد از آن فیلم « عصریخبندان » به کارگردانی مصطفی کیایی با میانگین امتیاز ۳/۰۹ و فیلم « کوچه بی نام » به کارگردانی هاتف علیمردانی با میانگین امتیاز ۲/۹۸ ، تا این تاریخ به ترتیب رتبه های دوم و سوم آرای مردمی را از آن خود کرده اند .

همچنین طبق آمار رسیده از جشنواره فیلم فجر امسال و به نقل از محمد رضا فرجی ( مدیر امور سینماهای سی و سومین جشنواره فیلم فجر ) ، دو فیلم « کوچه بی نام » و « عصر یخبندان » که رتبه های بالایی هم در آرای مردمی داشتند ، در سینما آزادی به دلیل استقبال مخاطبان به سانس اضافه رسیدند .
« رخ دیوانه » نیز که تا به این لحظه بیشترین رأی را در آرای مردمی جشنواره امسال به خود اختصاص داده است نیز در سینما کوروش با سانس اضافه رو به رو شد و به گفته محمدرضا فرجی این در حالی است که فیلم « رخ دیوانه » در سینما سروش نیز به سانس فوق العاده رسیده است .

مرتبط ها

قالب خبری