آب ولرم و تأثیرات مثبت این نوشیدنی بر سلامت افراد

:: نویسنده : بخش گوناگون
:: تاریخ انتشار : آوریل 22, 2020
آب ولرم و تأثیرات مثبت این نوشیدنی بر سلامت افراد

در این مطلب قصد داریم از تأثیرات مثبت مصرف آب ولرم بر سلامت افراد بگوییم ؛ برای آشنایی با این تأثیرات و شناخت فواید نوشیدن آب ولرم همراه ما باشید .

اگر می خواهید زودتر به تناسب اندام برسید سعی کنید با نوشیدن آب ولرم در کنار غذا حتما آب سرد میل نکنید و تشنگی تان را با آب نیمه گرم رفع کنید

محمد علی انوشه متخصص تغذیه ، گفت : مصرف آب ولرم پس ازصرف وعده های غذایی باعث هضم بهتر غذا و بهبود عملکرد دستگاه گوارشی می شود و کاهش وزن طبیعی را به دنبال دارد.

وی با اشاره به اینکه مصرف آب ولرم موجب سرعت بخشیدن به سوخت و ساز بدن می شود، اذعان داشت : خیلی از افراد عادت دارند همراه 3 وعده غذایی اصلی خوب همراه غذایشان آب بنوشند در صورتی که متخصصان بر این باورند نوشیدن آب سرد موجب سفت شدن چربی های بدن می شود و روند هضم و دفع غذا کندتر صورت می گیرد از این رو برای شست و شو سسیتم گوارشی و سم زدایی بهتر است ترجیحا همراه غذا آب ولرم نوشیده شود.

وی افزود : با مصرف آب سرد علاوه بر اینکه تشنگی فرد بر طرف نمی شود شوک حرارتی و اختلال در کار دستگاه گوارشی را به دنبال دارد.

وی در پایان یادآور شد : توصیه می شود روزه داران به هنگام افطار از مصرف آب سرد و نوشیدنی های بسیار داغ خودداری کنند تا بتوانند این ایام را سالم سپری کنند.

منبع : Yjc

اشتراک گذاری این مطلب در :