جدیدترین مطالب امروز

آب هویج راه حلی برای چاقی در کنار دیگر خواص آن !

تهیه کننده : بخش گوناگون

تهیه شده برای بخش : عطاری

آب هویج راه حلی برای چاقی در کنار دیگر خواص آن !

آب هویج دارای خواص متعددی می باشد که یکی از خواص جالب توجه آن ، چاق کردن افراد است . آیا شما هم می دانستید که با این آبمیوه ی طبیعی می توان چاق شد ؟!!!

تا به حال در یک جم ، مقاله های مختلفی درخصوص کم کردن وزن منتشر شده است ، همانطور که در خیلی از رسانه های دیداری و شنیداری نیز به راهکارهای کاهش وزن پرداخته می شود و در کمتر جایی ، راجع به افزایش وزن صحبتی به میان می آید ؛ امروز و در این مقاله ، قصد داریم راه حلی برای افراد لاغر که می خواهند چاق شوند ارائه کنیم . راه حلی به نام آب هویج !

اگر مایلید که وزن خود را زیاد کنید ، بهتر است به سراغ آب هویج بروید و از فواید متعدد آن در کنار چاق شدن نیز بهره مند شوید .

در ابتدا به چند خاصیت درمانی آب هویج اشاره می کنیم و در پایان ، نسخه ی چاق شدن به وسیله ی این آبمیوه ی طبیعی را برای شما خواهیم پیچید .

1- یکی از اثرات مفید خوردن آب هویج ، کاهش کلسترول خون می باشد ؛ پزشکان طب سنتی بسیار توصیه کرده اند که افراد بایستی خوردن آب هویج را در دستور غذایی خود قرار دهند .

2- زمانی که شما دچار بیماری سرماخوردگی می شوید ، می توانید مخلوط آب هویج و شیر را مورد استفاده قرار دهید ، اینکار به نرم کردن سینه بسیار کمک می کند و برای درمان سرماخوردگی بسیار مفید است .

3- اگر دوست دارید مواد سمی موجود در بدن شما ، از بدنتان خارج گردند ، توصیه می شود آب هویج را در صبح و به صورت ناشتا به مصرف برسانید .

4- آب هویج حتی به افراد مبتلا به آسم نیز کمک می کند ؛ طبق توصیه ی یکی از متخصصین طب سنتی ، خوردن آب هویج برای افراد مبتلا به آسم و گرفتگی صدا نیز مؤثر است .

و اما نسخه ی چاق کنندگی آب هویج برای افرادی که دوست دارند به وسیله ی این آبمیوه چاق شوند .

برای اینکه بتوانید از خاصیت چاق کنندگی آب هویج بهره مند شوید ، بایستی این آبمیوه ی طبیعی را به عنوان صبحانه استفاده کنید و بعد از صرف آن ، برای مدت کوتاهی هیچگونه مواد غذایی دیگر را به مصرف نرسانید .

امیدواریم از خواص این آبمیوه ی خوشمزه ، نهایت استفاده را ببرید .

مرتبط ها

قالب خبری